Praca Aranżacja wnętrz w Radomiu

Znaleźliśmy 2 oferty

Asystent/pomocnik projektanta sieci elektroenergetycznych

Biuro projektowe zatrudni asystenta/pomocnika projektanta branży elektrycznej. Zakres obowiązków: Głównym zadaniem będzie dokonywanie uzgodnień w terenie w zakresie realizacji projektów sieci elektroenergetycznych oraz projektów przyłączy. Możliwość

2024-04-06 20:31:28
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
INPREL
26 dni temu z lento.pl

130 - projektant wnętrz

Zakres obowiązków:projektowanie i aranżacja wnętrz Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweWymagany staż pracy: lata: 1 Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejest

2024-04-29 18:41:28
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu