Praca Aranżacja wnętrz w Koźminie Wielkopolskim

Znaleźliśmy 1 ofertę

Projektant konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe, doświadczenie mile widziane, AutoCADZakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiemokres próbny 2 m-ce Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie

2024-03-06 18:41:41
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE...
56 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Podobne oferty pracy

Architekt/Dział Aranżacji Wnętrz

Twój zakres obowiązków, Opracowywanie projektów wnętrz – projekt i wizualizacje, Współpraca z klientem w zakresie projektu oraz doboru materiałów wykończeniowych, Dobór i tworzenie kosztorysów materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych, Współpraca..

2024-04-13 16:40:18
Rodzaj pracy: Stała
Dom Development S.A
18 dni temu z pracuj.pl

Magazynier

Zakres obowiązków:Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o

2024-04-10 18:41:26
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
świat płytek projektowanie i aranżacja wnętrz...
Kępno +75km
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Aranżacja wnętrz Koźmin Wielkopolski

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 322 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy