Praca Aranżacja wnętrz w Kępnie

Znaleźliśmy 5 ofert

ОББИВАЛЬНИК

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000 року. Ми спеціалізуємося на наданні персоналу в металургійній, логістичній, меблевій та виробничій галузях. Працевлаштовуємо як фахівців, так і некваліфікованих працівників, пер

2024-04-29 18:00:05
Projektanci Kariery
11 dni temu z gowork.pl

ОБИВЩИК

Projektanci Kariery - это холдинг, который работает на территории Европы с 2000 года. Мы специализируемся на предоставлении персонала в металлургической, логистической, мебельной и производственной отраслях. Трудоустраиваем как специалистов, так и не

2024-04-29 18:00:05
Projektanci Kariery
11 dni temu z gowork.pl

МОНТАЖНИК МЕБЕЛЬНЫХ КАРКАСОВ

Projektanci Kariery - это холдинг, который работает на территории Европы с 2000 года. Мы специализируемся на предоставлении персонала в металлургической, логистической, мебельной и производственной отраслях. Трудоустраиваем как специалистов, так и не

2024-04-29 18:00:05
Projektanci Kariery
11 dni temu z gowork.pl

ШВЕЯ

Projektanci Kariery - это холдинг, который работает на территории Европы с 2000 года. Мы специализируемся на предоставлении персонала в металлургической, логистической, мебельной и производственной отраслях. Трудоустраиваем как специалистов, так и не

2024-04-29 18:00:05
Projektanci Kariery
11 dni temu z gowork.pl

Magazynier

Zakres obowiązków:Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o

2024-04-10 18:41:26
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
świat płytek projektowanie i aranżacja wnętrz...
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Podobne oferty pracy

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:Prace ogólnobudowlane- doświadczenie w robotach budowlanych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: murowanie, prace wykończeniowe w budownictwie, doświadczenie w zawodzieInne wymagania: - ociep

2024-05-08 18:41:18
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Legnickie Studio Aranżacji Wnętrz AKI Jerzy...
Legnica +128km
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Architekt/Dział Aranżacji Wnętrz

Twój zakres obowiązków, Opracowywanie projektów wnętrz – projekt i wizualizacje, Współpraca z klientem w zakresie projektu oraz doboru materiałów wykończeniowych, Dobór i tworzenie kosztorysów materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych, Współpraca..

2024-04-13 16:40:18
Rodzaj pracy: Stała
Dom Development S.A
27 dni temu z pracuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Aranżacja wnętrz Kępno

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 413 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy