Praca Opiekun medyczny Anglia

Znaleźliśmy 3 oferty

Opiekun Medyczny Anglia

Jeśli jesteś osobą która: - jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym - ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą - zna język angielski w stopniu komunikatywnym - chcesz dobrze zarobić , ta praca jest właśnie dla Ciebie!..

2024-04-11 19:16:56
EastGate Recruitment
5,0
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska:Obecnie poszukujemy pracownik ów na stanowisko:Asystent opieki zdrowotnej(Health Care assistent) w domu pomocy społecznej (r óżne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset, East Sussex oraz Irlandia P ółnocna min. Belfast)- pomoc w opiece

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Wielka Brytania
3 dni temu z jobs.pl

Jeśli jesteś osobą która: - jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym - ma podstawowe doświadczenie w opiece nad inną osobą - zna język angielski w stopniu komunikatywnym - chcesz dobrze zarobić , ta praca jest właśnie dla Ciebie! Obecnie

2024-02-05 19:12:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5,0
75 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Anglia