Praca Programista Almere

Znaleźliśmy 3 oferty

Tokarz cnc/programista, Almere, Holandia

Przygotowanie i obsługa 5-osiowych tokarek CNC ( Puma 4110)programowanie maszyn praca na podstawie rysunku technicznego produkcja i kontrola gotowych produktów zgodnie z określonymi wytycznymikonserwacja maszyn i narzędzi OFERUJEMYumowę na holendersk

2024-05-06 21:25:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Almere
13 dni temu z infopraca.pl

2024-05-06 16:29:02
Link2work
13 dni temu z elevatosoftware.com

Opis stanowiska:przygotowanie i obsługa 5-osiowych tokarek CNC ( Puma 4110)programowanie maszyn praca na podstawie rysunku technicznego produkcja i kontrola gotowych produkt ów zgodnie z określonymi wytycznymikonserwacja maszyn i narzędzi Wymagania:m

2024-05-06 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Almere
13 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Almere