Praca Mechanik Aachen

Znaleźliśmy 3 oferty

Industriemechaniker / Elektro - Mechanik

Opis stanowiska pracy:montaż, przeglady i konserwacja sieci i urzadzen elektrycznychkładzenie kablimontaz i podłączenie urządzeń elektrycznych, agregatow, podzespolow, elementow elektrycznych w pojazdach szynowychpoprawne czytanie rysunku techniczneg

2024-04-17 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Aachen
6 dni temu z jobs.pl

Mechanik samochodów ciężarowych

Rekrutujemy mechaników dla niemieckiej firmy w Aachen SYSTEM 3/1- 2350 euro netto Oczekujemy: - doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy: - umowę o

2024-01-29 14:39:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TOP TRUCKER JOBS
5,0
85 dni temu z lento.pl

Mechanik przemysłowy

QUIP AG - Od ponad 20 lat otwieramy drzwi do realizacji osobistych celów zawodowych. W dziedzinie przemysłu, handlu i produkcji oferujemy specjalistom i specjalistkom przyszłościowe i interesujące oferty pracy z perspektywami. Poszukujemy i oferujemy

2024-04-04 11:00:26
QUIP AG
Monachium
19 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Aachen