Praca Nauczyciel przedmiotów zawodowych Piła

Znaleźliśmy 10 ofert

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

2026-06-02 13:35:10
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
29 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych

2026-06-02 13:35:10
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
29 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych (kucharz)

2026-05-14 13:35:09
POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE 
5,0 
Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych (sprzedawca)

2026-05-14 13:35:09
POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE 
5,0 
Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych (piekarz, cukiernik)

2026-05-14 13:35:09
POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE 
5,0 
Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie...

2026-06-02 13:35:10
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
29 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych (lak samochodowy...

2026-05-14 13:35:09
POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W PILE 
5,0 
Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technik pojazdów...

2026-06-02 16:40:23
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
1722 zł/mies. brutto
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
29 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie...

2026-06-02 16:40:23
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
od 5308 zł/mies. brutto
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
29 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technik logistyk...

2026-06-01 16:40:21
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
od 5308 zł/mies. brutto
Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w... 
4,8 
Chodzież +21km
30 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  
Podobne oferty pracy

Nauczyciel przedmiotu

2026-04-16 13:35:06
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 BAJKOWY SWIAT
Czarnków +29km
Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

2026-06-24 13:35:12
Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 
4,8 
7 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych

2026-06-23 13:35:14
Zespół Szkół specjalnych Nr 38 
5,0 
8 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Staż z urzędu pracy Opiekun w domu pomocy społecznej

2026-06-30 16:40:24
Umowa: InnaRodzaj pracy: Inna
2854 zł/mies. brutto
Gębice +29km
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

nauczyciel wychowania fizycznego

2026-06-30 13:35:13
Edukacja Lubasz Sp. z o. o 
5,0 
Lubasz +40km
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

Pedagog specjalny

2026-06-30 13:35:13
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika...
Margonin +31km
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

Pedagog

2026-06-30 13:35:13
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika...
Margonin +31km
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

Wychowawca w świetlicy szkolnej

2026-06-30 13:35:13
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków...
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel języka polskiego

2026-06-30 13:35:13
Szkoła Podstawowa w Okonku
Okonek +44km
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

referent ds. szkoleń

2026-06-30 07:54:07
od 4806 do 7000 zł/mies. brutto
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pile
Wczoraj - Aplikuj szybko z Nuzle  

Psycholog Kliniczny (K/M)

2026-06-29 14:54:03
CenterMed
2 dni temu z rocketjobs.pl 

Piła - opiekun seniora - Piła - Pełny etat

2026-06-29 03:10:03
do 35 zł/godz. brutto
2 dni temu z OpiekaSeniora.pl 

nauczyciel przedszkola

2026-06-26 13:35:15
Publiczne Przedszkole nr 16 im. Czerwonego...
5 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Pomoc nauczyciela

2026-06-26 13:35:15
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu
Wągrowiec +49km
5 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Pedagog specjalny

2026-06-26 13:35:15
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu
Wągrowiec +49km
5 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Wychowawca w świetlicy szkolnej

2026-06-26 13:35:15
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...
Trzcianka +22km
5 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów...

2026-06-26 13:35:15
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 IM. SZEWCZYKA...
Chodzież +21km
5 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

PILNE!-> Praca w szkołach -> Psycholog...

2026-06-24 19:05:13
Umowa: InnaRodzaj pracy: Inna
Polskie Centrum Profilaktyki
7 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia...

2026-06-23 16:40:23
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
od 5308 zł/mies. brutto
Młodzieżowy ośrodek socjoterapii im. kompanii...
Gołańcz +44km
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu 

Wychowawca świetlicy

2026-06-23 16:40:23
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
od 5308 zł/mies. brutto
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego...
Trzcianka +22km
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie 

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

2026-06-23 13:35:14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków...
8 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Wychowawca w młodzieżowym ośrodku socjoterapii

2026-06-23 13:35:14
Młodzieżowy ośrodek socjoterapii im. kompanii...
Gołańcz +44km
8 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Poszukujemy terapeuty środowiskowego

2026-06-22 19:05:13
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Strefa Psychologiczna
9 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

nauczyciel matematyki

2026-06-20 13:35:14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków...
11 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

2026-06-20 13:35:14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków...
11 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Nauczyciel historii (k/m) ofpr/26/0372

2026-06-19 16:40:24
Umowa: InnaRodzaj pracy: Inna
od 5308 zł/mies. brutto
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA...
12 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  
Wczytywanie ogłoszeń...

Pracodawcy szukają kandydatów

Dodaj swoje CV i daj się znaleźć pracodawcom.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Nauczyciel przedmiotów zawodowych Piła

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 94 075 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy