Personal fabric - agentura práce, a.s.

9 ocen
DJ Auri
19 listopad 2022 18:30
Dramat nie polecam doświadczenia w tej firmie pytaja o jezyk ktorego sami nie rozumieją, płace są katastrofalne.
pokaż więcej...
Vitalik Tokarev
03 październik 2022 19:49
pokaż więcej...
Jiří Sarkozi
01 lipiec 2022 14:33
Wszystko poszło zgodnie z umową, zapewnione zakwaterowanie, regularne płatności, wszystko tak jak powinno.
pokaż więcej...
JAN Korden
22 czerwiec 2022 05:04
pokaż więcej...
Nomi
21 czerwiec 2022 19:05
pokaż więcej...
Paweł Dymek
06 marzec 2022 00:49
koordynator kontakt ok.Proces rekrutacji? 0/10.

Jedziemy na zakład,wypisujemy wszystkie podkreślam wszystkie swoje dane. zdajemy testy manualne, dostajemy informację o dniu rozpoczęciu pracy. W moim przypadku było to około 2tygodni. Ok poczekam. Z tym, że trzy dni przed owym terminem przesunięcie o ponad tydzień. Po tym okresie kolejne o tydzień. Jako, że miałem kontakt z ludźmi co byli razem ze mną na rekrutacji dowiedziałem się, że każdy ma to samo ;)Mam nadzieję, że nie jest rutyna a wyjątek, ale obiecałem owemu koordynatorowi, że niestety zoobowiazuje mnie to do wystawienia odpowiedniej opinii
pokaż więcej...
VikYN
24 wrzesień 2021 16:58
Od jakiegoś czasu pracuję w agencji i jestem bardzo zadowolona. Pan koordynator HP jest niezawodny. Jakość negocjacji jest na doskonałym poziomie. Wszystko działa jak powinno.
pokaż więcej...
Robert Skierkowski
10 wrzesień 2019 09:45
Do pracy ogłaszają się na Polskim OLX nie zaznaczając konieczności znajomości ich języka w stopniu przynajmniej komunikatywnym! Już w trakcie telefonicznej rozmowy wiedzieli że nie znam Czeskiego Mimo To zaprosili na rozmowę do MSA tylko po to, żeby jakiś majster na miejscu stwierdził że bez czeskiego nie mam co liczyć na pracę! Słabiutko
pokaż więcej...
Andrzej K
03 czerwiec 2018 20:20
Wreszcie czeska agentura która spełnia wszelkie wymagania, chcesz pracować to pracujesz nie chcesz zawsze możesz zmienić pracę. Wypłaty na czas, normalne traktowanie, normalni ludzie. Polecam.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Personal fabric - agentura práce, a.s.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personal fabric - agentura práce, a.s.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości