Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy włochy m.st. warszawy

5 ocen
Dawid W. (Rafik Okęcie)
15 styczeń 2020 08:40
Bardzo miłe Panie i fajna atmosfera.Od kilku lat tak się złożyło że korzystam z usług w/w ośrodka i muszę przyznać że stają na wysokości zadania i bardzo mi pomagają.Szczególne podziękowania należą się Panią które się nami opiekują.Wielki szacunek.
pokaż więcej...
Marek Kusal
18 grudzień 2019 09:59
Wpadłem na rozmowę z pracownikiem Ośrodka, A przy okazji odwiedziłem innych, wśród których spędziłem służbowo po kilka godzin w tygodniu, chyba w 2006/2007 roku. Stąd też nieobce są mi problemy Osób i Ośrodka, zajmujących się tematyką pomocy spolecznej.
pokaż więcej...
Bogdan Kamiński
02 marzec 2016 12:25
Jestem bardzo zadowolony. Po wprowadzeniu adresu OPS, natychmiast uzyskałem wyczerpujące dane.Lokalizacja obiektu na foto (panorama ) w 360° imponująca,-jakbym był osobiście w tym miejscu.Pochwalić program.Tak trzymać.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy włochy m.st. warszawy

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy włochy m.st. warszawy
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości