Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy białołęka m.st.warszawy

5 ocen
Mac Mir
06 wrzesień 2024 08:30
Skorzystałem, bardzo miła, rzeczowa i cierpliwa Pani w rejestracji. Wszystko spokojnie wyjaśnione. Później obsługa przez pracowników również idealna. Ogólnie miejsce do pomocy w trudnych sytuacjach i oby jak najrzadziej tu się pojawiać.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy białołęka m.st.warszawy

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek pomocy społecznej dzielnicy białołęka m.st.warszawy
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości