NSPSDS

9 ocen
Kasia Kowalska
30 listopad 2023 17:52
Przedszkole w którym dziecko jest zaopiekowane i nigdy się nie nudzi. Polecam mocno
pokaż więcej...
Yuliia Maksymiv
18 październik 2023 14:02
pokaż więcej...
Justyna Zatorska
16 październik 2023 11:32
Przedszkole polecam każdemu rodzicowi, duży plus za adaptacje, dzieci na początku mają zabawy na placu zabaw z wychowawcami i stopniowo są przyzywaczajane do braku obecności rodzica poprzez wzięcie grupy przez wychowawcę bez obecności rodziców do sali, gdzie mają różne zabawy. Duży plus za własną kuchnię, zajęcia dodatkowe magia sztuki prowadzona przez Pana Marka jest uwielbiana przez dzieci. Przedszkole organizuje pikniki rodzinne podczas których są różne atrakcje, grill oraz słodki poczęstunek. Na zakończenie każdego roku organizowane jest przestawienie w którym karda przedszkola występuje. Syn bardzo lubi chodzić do przedszkola, poprzez przeprowadzona adaptację poszedł do przedszkola bez płaczu a zaczął jako 2.5 latek. W przedszkolu realizowane jest wczesne wspomaganie rozwoju. W tym roku wprowadzono dodatkowe zajęcia muzyczne dziecko ma możliwości nauki gry na instrumencie lub śpiewu.
pokaż więcej...
kasia wnuk
11 październik 2023 18:46
Przedszkole fantastyczne synek chętnie chodzi do przedszkola dzięki miłym paniom synek coraz to lepiej mówi.Pani dyrektor sympatyczna i bardzo pomocna
pokaż więcej...
Карина Коноваленко
11 październik 2023 13:22
pokaż więcej...
Martha K
24 wrzesień 2023 15:57
Cudowne przedszkole że wspaniałą, rodzinną atmosferą. Fantastyczni wychowawcy i skuteczni terapeuci. Większość specjalistów pracuje w tym przedszkolu od wielu lat. Przedszkole zapewnia doskonałe warunki dla rozwoju dzieci, ma odpowiednie warunki lokalowe, duże dobrze wyposażone sale. Posiłki są przygotowywane na miejscu i są wyjątkowo smaczne. Polecam wszystkim którzy szukają dla swojego dziecka czegoś więcej niż zwykłego przedszkola.
pokaż więcej...
Gosia Kondarewicz
23 wrzesień 2023 20:19
Super przedszkole! Obydwie moje córki uczęszczały do IPZ i byłam bardzo zadowolona. Panie miały bardzo indywidualne podejście do każdego maluszka, dzięki temu dzieci naprawdę rozwijały się doskonale i każde w swoim tempie. Ogromnym atutem jest własna kuchnia oraz duży ogród z placem zabaw na tyłach budynku i bliskość parku Kasprowicza. Gorąco polecam!
pokaż więcej...
Malwina Kosiacka
23 wrzesień 2023 17:21
Polecam! Spędziliśmy tam 5 lat i z cały sercem mogę polecić to przedszkole wykwalifikowana kadra z cudownym podejściem do dzieci. Własna kuchnia jest ogromnym plusem przez 5 lat moje dziecko jadło świeżo przygotowane posiłki ( nie z plastikowych pojemników ) do tego możliwość wybrana diety bądź wykluczenia pojedynczych rzeczy. Ogromne podwórko dostosowane dla dzieci w każdym wieku ( nie wychodek ). To była jedna z najlepszych naszych „inwestycji” rozwój dziecka w spokojnym i przyjaznym miejscu.
pokaż więcej...
Aga Miko
22 wrzesień 2023 16:19
Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola Zdrowia. Otrzymaliśmy tam bardzo dużo ciepła nieskończone pokłady cierpliwości i zrozumienia. Kadra nauczycieli prowadzących oraz Pani Dyrektor obdarowała nas całym sercem. Polecam dla każdego dziecka i rodziców , którzy pragną przywozić dziecko z uśmiechem na twarzy i zabierać ze łzami w oczach z pytaniem „ dlaczego tak wcześnie przyjechałaś ?!!!!”
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o NSPSDS

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSPSDS
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości