NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA LEMA W BIBICACH

9 ocen
Miłosz J K
01 listopad 2023 17:22
pokaż więcej...
Janusz S.
20 styczeń 2018 20:31
Jeśli weźmiemy pod uwagę że szkoła jest nowa i cały czas jest w trakcie rozbudowy i dlatego pewne rzeczy (ogrodzenie, chodnik, parking) nie są jeszcze dokończone to możemy dać kredyt zaufania i ocenić stosunkowo wysoko. Natomiast niektóre osoby z kadry pozostawiają wiele do życzenia ale gwoli sprawiedliwości, trzeba przyznać że p. dyrektor jest skłonna rozmawiać na ten temat. Przeciwstawiając tę szkołę alternatywie (szkoła publiczna) jest to stosunkowo dobry wybór. Czesne wynosi 800zł.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA LEMA W BIBICACH

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA LEMA W BIBICACH
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości