Natalia

8 ocen
Fabien Barbot
22 styczeń 2023 06:53
Pełen obietnic budowniczy, który nie zadaje sobie trudu, aby odpowiedzieć swoim klientom na proste spotkanie, w celu rozwiązania różnych problemów hydraulicznych lub wykończeniowych. Półtora roku po porodzie wciąż czekamy na odpowiedzi lub konkretne rozwiązania.
pokaż więcej...
thibaud poulain
12 kwiecień 2022 10:43
Organizuj otwarte drzwi bez żadnej organizacji.Zarejestrowani w sobotę na slot w niedzielę, udajemy się pod adres wskazany na naszym bilecie rezerwacji (potwierdzonym e-mailem) i nie znajdujemy niczego ani nikogo.

Bez stoiska, bez znaku, bez reklamy. Obchodzimy park 4 razy: oprócz domów w budowie nic.

Dzwonimy kilka razy pod numer wskazany na zaproszeniu, brak odpowiedzi.Wyjechaliśmy rozczarowani po w sumie 1h10 jazdy za darmo i słonecznym niedzielnym popołudniu spędzonym na oczekiwaniu na hipotetyczne spotkanie. Szczególnie zorganizowaliśmy nasz dzień wokół tego wydarzenia, przygotowaliśmy nasze pytania, dużo podróżowaliśmy itp.Panowie z grupy Berdin, jeśli budujecie swoje domy tak jak organizujecie dni otwarte, życzę powodzenia Waszym klientom.Nie planowałem zostawiać tej wiadomości i tej negatywnej opinii, ale telefon odebrany dziś rano przez sprzedawcę, który spędza więcej czasu na oczyszczaniu się, obwiniając „grupę Berdin”, zamiast przepraszać i rozumieć nasze rozczarowanie, potwierdziło mi, że my przejdzie przez inną firmę, aby ukończyć nasz dom.
pokaż więcej...
maximilien wiss
27 maj 2021 21:32
pokaż więcej...
Jean MIRAUX
28 luty 2020 22:16
pokaż więcej...
thbd brdn
29 lipiec 2019 07:14
Dobra rada i piękne osiągnięcie
pokaż więcej...
Jacques Deeps
09 maj 2019 20:08
Słuchający zespół, który wiedział, jak nas obdarzyć zaufaniem i uwierz mi, że nie jest to łatwe, gdy kupujesz konstrukcję zgodnie z planem! Wykończenia są zadbane i 6 miesięcy po naszym przeprowadzce możemy je tylko polecić.
pokaż więcej...
Guillaume Renault
11 wrzesień 2018 08:44
Bardzo zadowoleni z naszej konstrukcji z dobrym uwzględnieniem naszych oczekiwań. Bardzo przyjemny dom do zamieszkania.
pokaż więcej...
Christophe PILLON
27 wrzesień 2017 20:21
Do tej pory (2 lata po zakończeniu budowy) firmie Berdin nie udało się naprawić złego wykonania. Kierownik robót nie odpowiada, a zobowiązania pana Berdina do rozwiązania problemów nie są dotrzymywane.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Natalia

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalia
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości