Google nie pozwala na publikowanie! numeru telefonu do ochrony, lepiej zatrzymać się na przykład na Lotos, 2 kilometry dalej i zadzwonić, żeby zapytać, czy możesz wjechać, czy twój numer referencyjny jest aktualny, w pobliżu firmy nie ma parkingu, a dookoła są znaki, po wejściu przygotowujemy naczepę do załadunku i czekamy, tutaj mamy szczęście, ale zazwyczaj załadunek trwa długo, obsługa jest w porządku, CMR jest w drodze do ochrony, jest tam również WC, powodzenia wszystkim!
Nie ma potrzeby iść wcześniej. Nie ma gdzie stanąć. Ochroniarz pokazał nam gdzie mamy stać, po czym podjechał kierowca samochodu Tomek. Koleś Fire zna się na rzeczy i ładuje się bardzo łatwo. Wszystko o wszystkim trwa 2,05 godziny
Pozdrawiam... Przyjechałem załadować ładunek, ładowarki pokazywały mi gdzie go postawić. Otwórz ciężarówkę z obu stron, wszystko będzie szybko... nie zatrzymuj się w drodze, przyjechałem o 6:00 rano, szybko załadowali bagaże, wyjechałem o 7:40... DZIĘKI MFO SA...
Brak miejsca parkingowego przy firmie jedynym minusem , reszta naprawde na plus , jeśli przyjedziesz na wyznaczony czas na załadunek to momentalnie jesteś wpuszczony poniżej 2 godzin i wyjeżdzasz spięty i załadowany , 2 boki do załadunku !
No dojazd taki sobie ale zanim się tam przyjedzie trzeba zadzwonić na portiernie. Mialem fixa na 9 a przyjechalem o 9:20 i wzieli od ręki. Załadunek 2 godzinki i rura z zakładu. Fajni ludzie tu pracują. Lepiej pod firmą nie parkować bo zakaz
Byłem na załadunku profili aluminiowych. Grunt to wiedzieć na którą godzinę masz awizacje i o tej trzeba się zjawić. Przyjechałem o 14, wyjechałem z dokumentami o 16. Personel miły i pomocny. Sąsiedzi są chyba lekko poddenerwowani przez ciągłe jeżdżenie ciężarówek, zatrzymałem się przy prawej krawędzi jeździ na 2 minuty żeby pójść do ochrony i się zameldować, w tym czasie dwa razy słyszałem trąbienie innych aut
Bardzo sympatyczny Pan Jacek na bramie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, bardzo pomocny, wyjaśnia co i jak, kieruje gdzie trzeba. Szkoda tylko że faktycznie nie ma miejsca na oczekiwanie na wjazd przed firmą, trzeba jechać na stację 3 km od firmy. Załadunek bardzo sprawny.
Wjazd 2 godz przed awizacja . Wszyscy mili załadunek wmiare sprawnie . Dojazd straszy wszedzie 10 t . Tak że nie za stacja kręcić na światłach tylko dalej jest droga przez las .
Awizacja co do godziny a nawet wjazd trochę prędzej. Miło i sympatycznie w kontakcie z ochroną i pracownikami. Gwiazdka mniej za tel na portiernię. To jest jakaś ściema bo dzwoniłem 40razy nikt nie odbiera. I fakt że jak jesteś prędzej to odsyłają na stację. Ale ogólnie polecam.