METIB

4 oceny
Klaudia Kurpiers
21 październik 2022 09:27
pokaż więcej...
Artur Rudnicki
25 kwiecień 2022 11:25
Nasze biuro projektowe współpracuje z firmą MET IB przy projektach prefabrykatów stalowych i betonowych od ponad roku i jest bardzo zadowolone z dotychczasowej współpracy. Przede wszystkim cenimy sobie profesjonalny sposób pracy Kancelarii, dobrą wiedzę specjalistyczną oraz elastyczność i chęć dostosowania się do nowych wyzwań.
pokaż więcej...
KORFF I
22 kwiecień 2022 12:17
Firma METIB obsługuje nas od kilku lat w branży budowlanej wykonując przeglądy okresowe naszych budynków. METIB wykonuje dla nas także projekty budowlane dotyczące rozwoju naszego zakładu łącznie z załatwianiem procedur budowlanych w urzędach.
pokaż więcej...
Jakub Pigóra
07 kwiecień 2022 13:20
METIB już po raz drugi wykonuje dla nas usługi projektowe, tym razem w zakresie rozbudowy naszej inwestycji. Profesjonalna pomoc i doradztwo projektowe zdalnie oraz w biurze we Wrocławiu, dobra kawa, otwarty na pomysły zespół. Bardzo polecam.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o METIB

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METIB
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości