mechaników do pracy w holandii

Miejsce pracy: Eindhoven
Kraj: Holandia
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu w Berlinie szukamy doświadczonych mechanik ów samochodowych. Będziesz odpowiedzialny za zapewnianie rutynowej konserwacji i napraw samochodów, w tym:

- Wymiany oleju
- Wymiany filtrów
- Naprawy hamulców
- Naprawy zawieszenia
- Diagnostyka silników
- Elektryka samochodowa

Wymagane kwalifikacje:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik samochodowy
- Solidna znajomość mechaniki samochodowej
- Umiejętność obsługi diagnostyki komputerowej
- Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w zespole
- Zainteresowanie najnowszą technologią w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- Ciągłe szkolenia i możliwość uzyskania nowych kwalifikacji
- Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
- Możliwość mieszkania w nowoczesnej firmowej rezydencji

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: cv@sedmol.pl

Zapraszamy do aplikowania!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi