MEAT-PROS Sp. z o. o.

8 ocen
AR SoBuJ
11 kwiecień 2023 22:50
Fajna firma
pokaż więcej...
Gayrat Zaripov
31 styczeń 2022 14:07
pokaż więcej...
Lion Pubg
06 styczeń 2022 11:34
pokaż więcej...
marek bułka
29 sierpień 2021 17:11
Zastanawia mnie dlaczego większość opini gdzie jest aż 5 gwiazdek są z kont które dodały tylko jedna opinie ale odpowiedzi mozna się domyślać. Moja współpraca z tą firmą trwała 8 miesięcy. Na początku było wszystko ok do czasu gdy nadszedł " sezon". Zostałem przeniesiony na zmiany nocne, panie w biurze zachwalały nocna zmianę, więcej godzin dodatki nocne... I co? I nic! Za pracę 20 dni pod rząd bez wolnego dnia łącznie 246 godzin przez cały miesiąc otrzymałem nie całe 1700€. Kwitek do wypłaty dostawaliśmy z miesięcznym opóźnieniem. I wtedy zobaczyłem dlaczego tak mało. Odejmowali mi za zaliczki, transport do pracy i obiady. Problem w tym że zaliczek nigdy nie brałem, jeździłem własnym samochodem a obiadów na nocnej zmianie nie było. Nawet kantyna byla zamknięta. Bardzo się cieszę że niemiecki pracodawca docenił Moja pracę i mogłem zacząć pracę i otrzymywać więcej pieniędzy za 180h niż wcześniej za 240+. Nie polecam!!!
pokaż więcej...
Aleksander Ratajski
22 luty 2021 13:37
Rzetelna firma- nie obiecują czegoś czego nie potrafią zagwarantować. Pracowałem w Britz i bardzo sobie chwalę ten etap mojego życia. Polecam każdemu kto oczekuje uczciwości i jest w stanie dać to samo od siebie.
pokaż więcej...
Barbara Drabek
21 grudzień 2020 18:47
Pracownik tej firmy zlecił usługę transportu- przewozu osób naszej firmie dnia 13 grudnia 2020r odbior pracowników z Dąbrowy Górniczej na kwotę 400pln Nie uregulowal za wystawioną fakturę, nie odbiera telefonu. Unika konfrontacji. OSZUSTWO.
pokaż więcej...
_ AvchukS
02 kwiecień 2020 21:12
Praca na pakowaniu spoko , za taką robotę to jest płaca ok, ogólnie praca sama w sobie nie jest skomplikowana i nie jest najwyższych lotów. Ale jeśli ktoś jest młody to dla niego na początek kariery jest to bardzo dobrze., tak samo jak dla kogoś kto potrzebuje dorobić, dorobić do emerytury, albo został bezrobotnym to też jest ok, więc trzymać się tej pracy kurczowo.
pokaż więcej...
Lukasz Bozek
30 styczeń 2020 00:43
Nie polecam!! Oszuści , jedna wielka patologia na hotelu ,w pracy kierownik zwykły dziad traktują ludzi jak tanią siłę roboczą starsi pracownicy wykorzystują młodych. Przerwa w pracy odbywa się tylko wtedy kiedy kierownictwo sobie za życzy. Nie wypłacają pieniędzy. Uważajcie !!!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o MEAT-PROS Sp. z o. o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEAT-PROS Sp. z o. o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości