Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. o.

5 ocen
Kamila Babicka
14 listopad 2023 11:30
Wszystko poszło bardzo sprawnie, opieka w każdym obszarze na bardzo dobrym poziomie, zarówno Pani Dr Stomatolog jak i Dr Piotr Gałkin Anestozjolog super podejście do dzieci, wszystko spokojnie wyjaśnia i tłumaczy. Polecam serdecznie.
pokaż więcej...
adam Nestorowicz
07 listopad 2023 19:41
Proszę nie idźcie tam! Po pierwszym zabiegu usunięciu dwóch 8ek mimo rygorystycznego trzymania się zasad zalała mnie krew w nocy, straciłem dużo krwi i jeszcze raz mnie zszywali. Bardzo ciężko szło szycie doktorowi. Po drugim zabiegu nadal bardzo obfite krwotoki.
pokaż więcej...
Aleksandra Kołodziejczyk
06 listopad 2023 15:20
Powiem tak więcej tu nie wrócę. Po raz piąty czy szósty byłam umówiona na wyrywanie ósemki i ani razu żadnego zęba mi nie usunięto. Za każdym razem inna wymówka, a dziś rzekomo z mojej winy spóźnienia na wizytę. Byłam przed czasem i nikt mnie nie wywołał. Lekarze Durdyń i Zieliński, cyrk
pokaż więcej...
Marta Wojcik
07 październik 2023 20:48
Polecam! W lipcu korzystaliśmy z usług MCS. Z powodu dentofobii syna zdecydowaliśmy się na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Wizyta konsultacyjna przebiegła dość szybko i sprawnie, na miejscu wykonano też pantomogram, informacje zostały nam przekazane, szacowany koszt leczenia również. Po koniec sierpnia syn miał wykonany zabieg przez dr Reginę Ćwik pod opieką anestezjologa dr Piotra Gałkina. Dr Piotr udzielił nam wyczerpujących informacji na temat przygotowań, zabiegu i dalszego postępowania po powrocie do domu. Przed zabiegiem, podczas rozmowy z synem odpowiedział też na wszystkie jego pytania, rozwiał wątpliwości i złagodził strach, bardzo profesjonalnie i rzeczowo z rewelacyjnym podejściem do nastolatka. Bardzo dziękujemy za opiekę i oby więcej takich lekarzy było dostępnych w naszej służbie zdrowia.
pokaż więcej...
Agnieszka Danilowska
19 sierpień 2023 16:43
Nie jestem zadowolona z usługi, miałam konsultację z zamiarem uzupełnienia protetycznego na którą czekalam ponad miesiąc. Pierwsza wizyta zakończyła się odesłaniem do innej Pani doktor, bo ponoć robi trudne przypadki. Oczywiście konsultacje platne za każdym razem 100 zł. Z usług zrezygnowałam po drugiej wizycie na którą znowu czekałam kilka tygodni. Mam krzywy zgryz a Pani doktor nawet nie zajrzała mi do ust. Konsultował mnie praktykant podczas, gdy ona siedziała przy komputerze i coś notowała. Stracone pieniądze i czas.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości