Laudame

5 ocen
Agnieszka Duda
19 marzec 2022 16:00
Miejsce godne polecenia. Profesjonalna kadra, dzięki której można otrzymać rzetelną diagnozę i skuteczną terapię.
pokaż więcej...
Emilia Cierlińska
18 marzec 2022 11:50
Miejsce z pasją, profesjonalne podejście i świetny kontakt z terapeutami ☺️☺️☺️ ❤️ polecam jako terapeuta i rodzic niepełnosprawnego dziecka
pokaż więcej...
Katarzyna Sanecka
19 luty 2021 15:55
Do skorzystania z oferty poradni zniechęciły mnie rozmowy telefoniczne przeprowadzone na temat proponowanych konsultacji i innych usług. Dwukrotnie spotkałam się z nastawieniem, po którym odniosłam wrażenie, że zadawanie przeze mnie pytań oraz chęć dowiedzenia się ważnych - z punktu widzenia rodzica - szczegółów stanowi problem i wzbudza nerwowość. Mam nadzieję, że były to jedynie incydentalne sytuacje, gdyż miejsca o takim profilu powinny dawać poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Na ten moment zrezygnowaliśmy ze zwrócenia się do tej poradni.
pokaż więcej...
Olga Dąbrowska
29 czerwiec 2019 07:17
Przesympatyczni, kompetentni terapeuci zarówno wśród kadry, jak i kierownictwie. Zawsze pomocni, służący radą i mający czas.

Moje dziecko uczęszczało do placówki przez ponad 2 lata i różnica w funkcjonowaniu jest ogromna.

Dziękujemy za okazałą pomoc, wsparcie i wiedzę w trudnym dla nas czasie.
pokaż więcej...
Monika Wisińska
12 sierpień 2018 19:22
Szczerze polecam poradnię, bardzo sympatyczne panie z profesjonalnym podejściem. Moje dziecko wyszło zadowolone i chętne do powrotu. Dodam, że wcześniej byłyśmy w miejscu, które kompletnie nas rozczarowało. Laudame nie zawiodło!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Laudame

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laudame
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości