Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Region: Dolnośląskie
O nas

Spółka JELCZ - Członek Grupy Kapitałowej PGZ z ponad półwieczną tradycją w dziedzinie motoryzacji gwarantująca najwyższe standardy jakości, innowacyjne metody produkcji i sprawdzone rozwiązania dla sił zbrojnych.

Twój zakres obowiązków:

- Księgowanie faktur zakupu kosztowych i magazynowych;
- Księgowanie RMC i RMB;
- Uzgadnianie dostaw niefakturowanych;
- Uzgadnianie przyjęć magazynowych z fakturami;
- Księgowanie i uzgadnianie należności;
- Uzgadnianie przychodu i rejestru VAT sprzedaży;
- Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP;
- Rozliczanie kosztów produkcji, B+R

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - kierunek finanse, rachunkowość, ekonomia;
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Podstawowa wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości,
- Znajomość prawa podatkowego i przepisów regulujących działalność i sprawozdawczość przedsiębiorstw;
- Zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS OFFICE (MS excel , Word, Outlook
i PowerPoint);
- Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność, terminowość i komunikatywność;
- Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków;
- Umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy:

- Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
- Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na okres zastępstwa;
- Opieka medyczna LUXMED – bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – dodatki na Święta oraz urlop;
- Dodatek motywacyjny;
- Dofinansowanie do posiłków;
- Rozwój zawodowy – szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez spółkę JELCZ SP.ZO.O. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (art. 22 (1) k.p. lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.Ponadto przekazujemy poniżej informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych w ramach procesów rekrutacji w Grupie PGZ, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (klauzula informacyjna):I. Administratorem Państwa danych osobowych jest JELCZ SP. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach 55-221, ul. Inżynierska 3, zwaną dalej JELCZ SP.ZO.O.” lub „Administrator).

II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@jelcz.com.pl, tel. 71 381 - pokaż numer telefonu - 71 381 51 52 lub pisemnie na adres siedziby Administratora Danych wskazany w punkcie I powyżej.

III. Cele i podstawy przetwarzania
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.
Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych jest ustawa Kodeks pracy (art. 22(1) k.p.), przepisy szczególne np. Kodeks Cywilny, uzasadniony interes Administratora, którym jest przeprowadzenie procesu rekrutacji w Jelcz Sp. z o.o. oraz wyrażona przez Pana/Panią zgoda. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa. Jeśli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach. Pana/Pani zgoda jest dobrowolna, nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji oraz może być w dowolnym momencie odwołana. Jeżeli zostanie wyrażona zgoda na przyszłe rekrutacje, będziemy Pani/Pana dane przetwarzać również w tym celu.

IV. Okres przechowywania danych
Okres przetwarzania Państwa danych osobowych związany jest ze wskazanym powyżej celem ich przetwarzania. Wobec powyższego dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla przeprowadzenia procesu rekrutacji i po jej zakończeniu dane zostaną usunięte. W przypadku, gdy Administrator danych uzyska dobrowolną, dodatkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji wówczas Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od chwili wyrażenia zgody. Po tych okresach dane osobowe będą usuwane.

V. Odbiorcy danych
Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty, którym Administrator powierzy przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego tj. dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych, firmom doradczym, kancelariom prawnym, spółce PGZ S.A. ze względu na udostępnienie przez PGZ S.A. aplikacji eRecruiter w ramach prowadzonego procesu rekrutacji, na który się Pan/Pani zgłosił.

VI. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i przekazywanie danych do państw trzecich
Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Dane osobowe nie będą również przekazywane za granicę, w tym do państw trzecich tj. państw innych niż państwa członkowskie UE, Islandia, Norwegia lub Liechtenstein.

VII. Prawa osób, których dane dotyczą:
W przypadkach i na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach o ochronie danych osobowych przysługują Państwu prawa:
a) dostępu do swoich danych
b) otrzymania ich kopii
c) sprostowania (poprawiania) swoich danych
d) usunięcia,
e) ograniczenia,
f) wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania
g) przenoszenia danych
h) wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

VIII. Informacja o dobrowolności podania danych
Udział w procesie rekrutacyjnym jest w pełni dobrowolny, jednak do udziału w nim niezbędne jest podanie danych wynikających z art. 22(1) Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz danych niezbędnych do zawarcia cywilno-prawnej umowy oraz potwierdzenia doświadczenia i kompetencji. Podanie danych wykraczających poza powyższy zakres jest dobrowolne.

IX. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody
W każdym momencie ma Pan/Pani możliwość cofnięcia zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Chcesz mieć na oku podobne oferty pracy?

Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
Księgowy Jelcz-Laskowice w promieniu 25km

O firmie JELCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Inżynierska 3
 • Tel.: +48 71 381 67 63
 • 55-221 Jelcz-Laskowice
 • www: http://www.jelcz.com.pl/
 • Godziny otwarcia: Zamknięte
  Otwarcie: dzisiaj 07:00
  poniedziałek:
  07:00 - 23:00
  wtorek:
  07:00 - 23:00
  środa:
  07:00 - 23:00
  czwartek:
  07:00 - 23:00
  piątek:
  07:00 - 23:00
  sobota:
  07:00 - 23:00
  niedziela:
  Zamknięte
Pokaż na mapie

Oferty pracy JELCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tapicer
2 dni temu z praca.pl
Elektromonter samochodowy
2 dni temu z praca.pl
Lakiernik samochodowy
2 dni temu z praca.pl
Elektromechanik samochodowy
2 dni temu z praca.pl
Monter mechanik silników spalinowych i pojazdów...
2 dni temu z praca.pl

Podobne oferty pracy

Główny księgowy

Zakres obowiązków:- prowadzenie rachunkowości jednostki,- zapewnienie pod względem finansowym prawidłowości zawieranych umów- dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzeteln

2024-06-12 18:41:18
do 10000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu 

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-06-12 18:36:03
GI Group
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Senior Accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-12 18:35:55
LeasingTeam Group 
2,8 
2 dni temu z hrlink.pl 

Junior RTR Accountant - new SSC

Knowledge of Power BI, VBA may be a great plus1-3 years of experience with Polish accounting standards will be a merit

2024-06-12 17:59:04
2 dni temu z michaelpage.pl 

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Zadania:Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnejSporządzanie deklaracji podatkowych: VAT i CIT wraz z deklaracjami pochodnymi (w tym z tytułu prowadzonej działalności na terenie SSE)Miesięczne raportowanie grupoweSporządzanie raportów do GU

2024-06-11 11:54:11
Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z jobs.pl 

Księgowa / Księgowy

Prowadzenie Firm na pełnej księgowości: Przygotowanie dokumentów. Księgowanie dokumentów. Księgowanie wyciągów bankowych wraz z rozliczeniem rozrachunków. Zakańczanie miesiąca wyliczeniem podatku CIT oraz wysłaniem JPK_Vat7

2024-06-11 08:00:49
4500 - 8500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o. o
3 dni temu z praca.pl 

Księgowy/a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · Kontrola poprawności dokumentów księgowych;· Kontrola zasad rozliczeń podróży służbowych;· dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych krajowych i zagranicznych w tym: import usług, WNT, import towarów;· księgowanie wyciągów

2024-06-11 07:30:08
Dijo Baking Sp. z o.o 
3,0 
3 dni temu z aplikuj.pl 

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-06-10 21:25:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup Sp. z o. o
4 dni temu z infopraca.pl 

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Zadania: Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT i CIT wraz z deklaracjami pochodnymi (w tym z tytułu prowadzonej działalności na terenie SSE) Miesięczne raportowanie grupowe Sporządzanie raportów d

2024-06-10 11:52:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup
4 dni temu z praca.pl 

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-06-10 09:50:03
Rodzaj pracy: Stała
Manpower Poland 
2,6 
4 dni temu z gratka.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Independent accountant

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-06-07 15:36:35
LeasingTeam Group 
2,8 
7 dni temu z hrlink.pl 

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Opis stanowiska: Księgowanie i kontrola operacji księgowych (faktury zakupu, PK, wyciągi bankowe, amortyzacja), Przygotowywanie JPK VAT, Miesięczna analiza kont bilansowych, Miesięczna weryfikacja stanu rozrachunków, rozliczeń międzyokresowych oraz ś

2024-06-07 14:14:02
Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o
7 dni temu z praca.pl 

Główna Księgowa / Główny Księgowy

..Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, inwestycji budowlanych, poszukujemy kandydata_ki na stanowisko:Głównej Księgowej / Głównego Księgowego Codzienne obowiązki to m.in.:prowadzenie pełnej księgowości oraz przygotowywanie sprawozdań finan

2024-06-06 05:25:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Grafton Recruitment Sp z o. o
8 dni temu z infopraca.pl 

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

..Dla naszego klienta firmy z branży budowlanej, inwestycji budowlanych, poszukujemy kandydata_ki na stanowisko:Samodzielnej Księgowej_Samodzielnego KsięgowegoDo głównych obowiązków należy: Księgowanie i analiza dokumentów (faktur zakupowych w tym za

2024-06-06 05:25:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Grafton Recruitment Sp z o. o
8 dni temu z infopraca.pl 

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Zakres obowiązków: Sporządzanie sprawozdań finansowych według IFRS Współpraca z instytucjami zewnętrznymi Weryfikacja deklaracji podatkowych takich jak CIT, VAT, UHT, podatek u źródła Nadzór nad działem księgowości Współpraca z audytorami Sporządzani

2024-06-05 10:40:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
NES Global Talent
9 dni temu z praca.pl 

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji księgowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Przygotowywanie przelewów bankowych Tworzenie bilansów zysku i strat Współpraca z instytucjami zewnętrznymi Księgowanie dokumentów Zamykanie miesiąca

2024-06-05 10:31:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
NES Global Talent
9 dni temu z praca.pl 

Junior Accountant with German - first job

Experience in accounting, sales, customer service may be helpful Early position for people eager to develop in accounting

2024-06-04 17:59:03
10 dni temu z michaelpage.pl 

Główny księgowy

Zakres obowiązków:1) prowadzenie rachunkowości Wojskowego Biura Emerytalnego;2) wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z ustawą o finansach publicznych;3) dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z pla

2024-06-03 18:41:24
do 7500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojskowe Biuro Emerytalne
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu 

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

O nas: Spółka JELCZ - Członek Grupy Kapitałowej PGZ z ponad półwieczną tradycją w dziedzinie motoryzacji gwarantująca najwyższe standardy jakości, innowacyjne metody produkcji i sprawdzone rozwiązania dla sił zbrojnych. Zakres obowiązków: - Księgowan

2024-04-17 09:42:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JELCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 
4,1 
58 dni temu z lento.pl 

Zobacz inne oferty

Aplikuj na stanowisko:
Księgowa / Księgowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Księgowy Jelcz-Laskowice

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 841 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy