Praca Kierowca samochodu ciężarowego za granicą

Znaleźliśmy 16 ofert
Oferta sponsorowana

Kierowca samochodu ciężarowego

2026-05-16 19:05:14
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Cemton Dariusz Santorek
lento.pl
Oferta sponsorowana

Kierowca samochodu ciężarowego do przewozu asfaltu

2026-06-08 19:05:12
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Borkowski Transport sp z o.o
lento.pl
Wszystkie ogłoszenia

Kierowca Samochodu Ciężarowego Kat. C | Belgia

2026-07-15 13:05:11
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
ABC Work Sp. z o.o, Sp. k
13 dni temu - Aplikuj szybko z Nuzle  

Kierowca Samochodu Ciężarowego Kat. C | Belgia

2026-07-24 09:54:05
Rodzaj pracy: Stała
Boom
4 dni temu z jobs.pl 

Osoba wykonująca montaż ciężarówek Nowe

2026-07-28 09:20:36
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
PRAN Sp. z o. o
Eindhoven
Dzisiaj z praca.pl 

Monter samochodów ciężarowych - praca bez rotacji...

2026-07-24 09:54:06
Rodzaj pracy: Stała
Norwegia
4 dni temu z jobs.pl 

Osoba wykonująca montaż ciężarówek

2026-07-24 09:20:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
PRAN Sp. z o. o
Eindhoven
4 dni temu z praca.pl 

Kierowca samochodu ciężarowego CE (m/k) - Niemcy

2026-06-16 08:25:00
Zagranica
praca.bazos.pl

Kierowca Samochodu Ciężarowego (m/k/n) – Niemcy...

2026-07-10 19:25:13
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
SternJob
Niemcy
18 dni temu z infopraca.pl 

Kierowca samochodu ciężarowego (m/k/x) - dostarczanie... Nowe

2026-07-28 08:59:21
FlexiPersonal sp. z o.o
Augsburg
Dzisiaj z gowork.pl 

Pracownik do montażu ciężarówek Nowe

2026-07-28 11:41:36
Rodzaj pracy: Stała
PRAN Sp. z o. o
, Holandia
Dzisiaj z pracuj.pl 
Chcę otrzymywać podobne oferty na e-mail

Kierowa Ciężarkówki

2026-07-27 08:59:22
SYNERGIE Personal Deutschland GmbH
Rüsselsheim am Main
Wczoraj z gowork.pl 

Detailer pojazdów ciężarowych (k/m)

2026-07-23 17:40:53
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
BAS World
Austria
5 dni temu z pracuj.pl 

Naprawa ciężarówek z darmowym zakwaterowaniem... Nowe

2026-07-28 08:59:21
Luksmann HR 
4,9 
Ingolstadt
Dzisiaj z gowork.pl 

Kierowca Samochodu Ciężarowego Kat. CE - Praca...

2026-07-11 04:59:23
FlexiPersonal sp. z o.o
Erfurt
17 dni temu z gowork.pl 

Detailer Pojazdów Ciężarowych (k/m)

2026-07-07 11:41:27
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
BAS World
Holandia
21 dni temu z pracuj.pl 

CE - Refuse Truck Driver

2026-06-29 16:40:52
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Gobester
Oberhausen, Niemcy
29 dni temu z pracuj.pl 

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE...

2026-04-12 05:31:04
Niemcy
aplikuj.pl
Oferta sponsorowana

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E

2026-06-15 19:05:13
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Kamiś sp.zoo
lento.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Spedytor (K/M) @ Audit HR Nowe

2026-07-28 08:25:10
Audit HR
nofluffjobs.com
Oferta sponsorowana

Mainframe Operational Support Specialist @ Diverse... Nowe

2026-07-28 08:25:10
Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k
Warszawa, Gdynia, Gdańsk
nofluffjobs.com

Export Assistant (k/m) Nowe

2026-07-28 15:54:02
Maspex
Dzisiaj z rocketjobs.pl 

Specjalista(-ka) w Wydziale Eksploatacji Nowe

2026-07-28 15:54:02
Polskie Koleje Państwowe S.A 
5,0 
Dzisiaj z rocketjobs.pl 

Specjalista(-ka) w Wydziale Eksploatacji Nowe

2026-07-28 15:54:02
Polskie Koleje Państwowe S.A 
5,0 
Dzisiaj z rocketjobs.pl 

Specjalista(-ka) w Wydziale Eksploatacji Nowe

2026-07-28 15:54:02
Polskie Koleje Państwowe S.A 
5,0 
Dzisiaj z rocketjobs.pl 

Zatrudnię Kierowcę z Kat C lub C+E . Kraj Nowe

2026-07-28 15:50:00
Dzisiaj z zambrow.org 

Specjalista ds. logistyki i obsługi klienta (K/M) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
ASISTWORK SP. Z O.O
Dzisiaj z pracuj.pl 

Pracownik magazynu - operator wózka ciągnikowego... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Rodzaj pracy: Stała
Synergie poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dzisiaj z pracuj.pl 

Pracownik / Pracowniczka Magazynu Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Forex Polska Sp. z o.o
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca ciężarówki Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO TRANSPORTOWE...
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierownik ds. Logistyki i Utrzymania Ruchu Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
EGGS INVESTMENT sp. z o.o
Dzisiaj z pracuj.pl 

Spedytor międzynarodowy FTL (k/m/n) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
No Limit Sp. z o. o 
4,9 
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierownik / Kierowniczka działu administracji Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
DRONMAT sp. z o.o
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierownik Utrzymania Ruchu Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
HAVIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca CE - dystrybucja Netto (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Netto Stavenhagen (140km od Kołbaskowa) lub Netto Wustermarkt, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca CE plandeka 2/2 - Odpady (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Cloppenburg, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca C+E - Chłodnia - System 2/2 - Marmolady... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Cloppenburg, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca CE - BDF (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Berlin, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca C+E BDF - Tandem - PL dispo - System... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Kassel, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca C+E - SILOS kiprowany System 2/2, 2/1... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Duisburg, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca C+E - Plandeka - System 3/1 lub bez... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca kat.C - Solo - System 2/2 - (m/k) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Kassel, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca CE - dystrybucja - system 2/1 (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Stavenhagen, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca CE Wywrotka system 2/1 (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Stavenhagen , Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 

Operator wózka widłowego - magazynier (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
NTA Spółka z o.o
Kowale (pow. gdański)
Dzisiaj z pracuj.pl 

Magazynier / Magazynierka - Operator / Operatorka... Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o
Dzisiaj z pracuj.pl 

Kierowca C - system 2/2 - solówka (k/m) Nowe

2026-07-28 15:41:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
kierowcawniemczech.pl
Berlin, Niemcy
Dzisiaj z pracuj.pl 
Wczytywanie ogłoszeń...

Pracodawcy szukają kandydatów

Dodaj swoje CV i daj się znaleźć pracodawcom.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Kierowca samochodu ciężarowego

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 96 053 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy