Joinco Polska Sp. z o.o.

10 ocen
Iwona Łubik
31 sierpień 2023 13:45
Kupilam pufę która jest Ok

Ale do jeden szuflady nie ma usztywnienia

No i kontaktu do was tez nie ma

Szkoda …..
pokaż więcej...
Igor Skrocki
16 lipiec 2023 20:49
Kupiłem wiatrak z tej firmy, model fs40-4 który jest tragicznie zaprojektowany. Przyciski odpowiadające za siłę wiatru są ułożone w nielogicznej kolejności i powinny być ułożone od stopu u samego dołu, przez najniższą siłę wiatru aż do najwyższej.

Nie pozdrawiam
pokaż więcej...
Damian R
09 lipiec 2023 10:49
Taka mata fontanna dla dzieci podłączana do węża ogrodowego po wyjęciu z pudełka i podłączeniu rozszczelniła się ... Raz w jednym później w drugim miejscu pieniądze w błoto dosłownie
pokaż więcej...
Magda Majewska
14 kwiecień 2023 19:51
Dramat. Kupiłam podwyższenia grządek i miałbym imitujące drewno w zamian plastik z przebarwieniami w brzydkim brązowym kolorze. Z plamami zaciekami itp.
pokaż więcej...
KaziuYT “Kazik”
14 grudzień 2022 19:14
Mam ledy z tej firmy, za tą cenę są bardzo w porządku.
pokaż więcej...
Ania Pacholec-Wąsik
14 grudzień 2022 13:19
Przeczytałam komentarze i nie dziwię się, że nawet rękawice produkowane na wasze zlecenie to dno. Raz można wyrzucić pieniądze w błoto, ale nie kilka razy. Porażka
pokaż więcej...
pomysłowy majster
22 kwiecień 2022 20:05
Kupilem zestaw nitów. Na opakowaniu mialobyc 320szt. Okazalo się ze jest ich dużo mniej
pokaż więcej...
Beata Walkiewicz
04 luty 2022 17:18
Kupujemy zabawkowe samochody tej firmy. Wnuczek ich nie oszczędza, ale dają radę. Raz zgubiło się kółko i przemiła pani Alicja obiecała pomoc. Za kilka dni dotarła przesyłka z zamiennymi kółkami do holownika. Super podejście do klienta i chęc pomocy.
pokaż więcej...
Żaneta Kanarska
09 marzec 2021 09:14
Kupiłam drewniane szachy,na każdym rogu opakowania podkreślenie,że tablica i szachy sa drewniane. Rozpakowuje w domu szachy sa z plastiku!! Cena oczywiście jak za szachy drewniane,gdybym wiedziała,że to plastik to kupiałbym to 50%taniej gdzie indziej. Naciągane klienta nie ma oblugi żadnej,więc mają to w pompie,lecą na ilość.
pokaż więcej...
Krzysztof S
07 grudzień 2020 19:03
Zakupiłem klocki elefun. Podobne do znanej duńskiej marki. Podczas składania zestawu mój sześciolatek zauważył błędy konstrukcyjne. Po zakończeniu składania i wypiciu wiadra melisy na uspokojenie próba zabawy. I tu zażenowanie. Samolot ( helikopter) najlepiej polać szybkoschnącym klejem i zamknąć w szklanej gablocie. Skrzydła trzymają się na słowo honoru, tylne śmigło odpada od samego patrzenia, rakiety jeżeli już uda się połączyć ze sobą to przy montowaniu pod skrzydła- rozpadają się. To nie koniec wad ale myślę, że klocki sprzedawane w biedronce to kpina i oszukiwanie dzieci. Tyle w temacie.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Joinco Polska Sp. z o.o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joinco Polska Sp. z o.o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości