Integra Software

9 ocen
Agnes Szmigiel
12 wrzesień 2023 11:06
Po interwencji dzialu handlowego pomoc udzielona. Dziękuję.
pokaż więcej...
Natalia Dygoń
03 grudzień 2022 00:36
pokaż więcej...
Adam Gałczyński
27 październik 2022 16:37
pokaż więcej...
marcin kołodziej
20 październik 2022 14:09
Polecam oprogramowanie tej firmy. Sam korzystam u siebie w warsztacie już od kilku lat i na tą chwile nie znalazłem nic lepszego.
pokaż więcej...
Sebastian Piecha
13 październik 2022 10:54
pokaż więcej...
Łukasz Zankowicz
23 wrzesień 2022 11:14
Jako wieloletni użytkownik programu Integra Car 7 polecam wszystkim firmą działającym w branży motoryzacyjnej ten produkt. Nie znajdziecie Państwo lepszego oprogramowania.
pokaż więcej...
KRYSTIAN MIELEWCZYK
04 lipiec 2019 16:42
Oprogramowanie Integra software zakupiłem 7 lat temu a teraz miałem przyjemność poszerzyć pakiet produktów i dodać kolejne stanowisko. Cieszy mnie że program jest ciągle rozwijany o nowe opcje, polecam do prowadzenia warsztatu.
pokaż więcej...
Moto-Service Kowalczyk Gdańsk
06 czerwiec 2018 01:17
Na początku 2013 r. kupiliśmy program Integra Car 7, program w pełni sprawdził się w naszym serwisie i pomaga przy codziennych obowiązkach, funkcje programu bardzo ułatwiają nam pracę. Zlecenia napraw z automatycznym odczytem danych z dowodu, terminarz do planowania pracy, obsługa magazynu z elektronicznym importem dokumentów dostaw z hurtowni, rozliczanie mechaników w sposób prowizyjny, czytelne raporty, są to funkcje bez, których prowadzenie serwisu byłoby o wiele trudniejsze. Katalog wycen pozwala wyceniać naprawy tak, aby na nich zarabiać, a nie dokładać do biznesu i odpowiednio kasować klienta !!! Mamy również dostęp do informacji o przeglądach, list z zakresami i danych naprawczych, instrukcje wymiany części, momenty dokręcania, czy schematy elektryczne. Według nas jest to najlepszy na rynku program dla branży motoryzacyjnej - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!!
pokaż więcej...
Michał Majchrzak
07 maj 2018 22:50
Prowadzę serwis i używam Integrę od kilku lat i jest OK. Ma najlepiej dopracowane zlecenia napraw i posiada wiele przydatnych i ciekawych rzeczy. Mocno pomaga i oszczędza czas w prowadzeniu serwisu, na przykład można importować faktury z częściami od prawie wszystkich większych hurtowni. Dzisiaj bez tego programu bym utonął w papierach. Program nie należy do najtańszych ale nie żałuję zakupu, uważam że warto zainwestować w coś konkretnego.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Integra Software

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integra Software
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości