IBG INSTALBUD SP. Z O. O.

5 ocen
Piotr O
14 październik 2022 18:39
Jesteśmy pod wrażeniem jakości i zaangażowania firmy przy budowie Słonecznego Zacisza na Kielanówce. Słowność, dotrzymywanie obietnic, znakomity kontakt z pracownikami, szczególnie z kierownikiem budowy i pracownikami biura, zwykła ludzka serdeczność i uczciwość. Polecamy tego dewelopera
pokaż więcej...
Paweł Stefański
09 kwiecień 2022 19:54
Firma?teren w okolicach budowy przypomina śmietnik, pracownicy urządzający wyścigi samochodowe,brak zainteresowaniach ludźmi i zwierzętami mieszkającymi w pobliżu,dla mnie TRAGEDIA!!!
pokaż więcej...
Artur Voilau
06 październik 2021 11:27
Pełny zakres partactwa i niedbalstwa. Chwalenie się ciągłym usuwaniem usterek po roku od oddania budynku do użytku jest naprawdę słabe. Nadal aktualne są braki ogrzewania i ciepłej wody. W nowym budynku. Po roku od oddania.
pokaż więcej...
Wspólnota - Osiecka 53
06 październik 2021 07:19
Brak profesjonalizmu, kolesiostwo, bardzo slaba jakość świadczonych usług. Niecały rok po oddaniu bloku pęka elewacja zewnętrzna, kotłownia praktycznie nie działa od samego początku a firma nic nie potrafi z tym zrobić, rampa garażowa przecieka, usterki mógłbym wymieniać w nieskończoność...
pokaż więcej...
Piotr Popek
13 grudzień 2019 11:37
Polecam gorąco jako profesjonalnego Developera, budującego solidnie i w dobrej jakości, a co nie mniej ważne, elastycznego i otwartego na sugestie zmian w trakcie budowy.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o IBG INSTALBUD SP. Z O. O.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBG INSTALBUD SP. Z O. O.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości