Hostessa klubowa - praca z zakwaterowaniem

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Hej! :)
Od jakiegoś czasu myślisz o pracy w klubie?
Jeśli uwielbiasz tańczyć albo chciałabyś się nauczyć, zarazem świetnie zarabiając przyjdź do pracy do nas!

Poszukujemy Tancerek oraz Hostess do pracy w najlepszym klubie w Trójmieście.
Świetny, młody, zgrany zespół czeka na Ciebie!

Bardzo atrakcyjne zarobki: 8000-20000 PLN miesięcznie.
Jeśli jesteś komunikatywna i zastanawiasz się czy nie podjąć pracy w stabilnej firmie to zgłoś się i spróbuj swoich możliwości z nami.
Dajemy legalną pracę w centrum Gdańska oraz Sopotu. Tańczyć też Cię nauczymy! ;)

Zakres obowiązków i warunki pracy:
Wykonywanie pokazów tańca pole-dance na sali
Rozmowa z gośćmi klubu i towarzyszenie im przy stolikach
praca w trybie nocnym
Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana ;)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem lub linkiem do fb/insta/tiktoka itp albo napisać SMS z dopiskiem tancerka/hostessa na numer podany w ogłoszeniu - oddzwonię :)

Gwarantujemy:
– umowę z ubezpieczeniem na czas nieokreślony
– elastyczny grafik
– wysokie zarobki
– wynagrodzenie tygodniowe
– wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy,
– zespół mega sympatycznych ludzi.
W klubie jest tylko taniec, nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.
Do usłyszenia!

Oferty pracy Gastro Protect

Tancerki/ Hostessy Świetne zarobki
6 dni temu z lento.pl
Hostessa/Tancerka do klubu Extravagance/Tygodniówki!

Podobne oferty pracy:

Hostessa,modelka

Poszukiwana atrakcyjna hostessa,ModelkaWynagrodzenie do UstaleniaWięcej info w wiadomości zwrotnej

2022-07-05 09:20:29
2 dni temu z strefa-hostess.pl

HOSTESSA

Zakres obowiązków: Degustacja kawy w sklepie Wynagrodzenie brutto: od 200 PLN Zawód: Hostessa Wymagania inne: ukończone 16 lat

2022-06-28 09:00:09
MBP Gdańsk Księdza Miszewskiego
9 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

HOSTESSA ONLINE

Szukam hostessy do pracy zdalnej. Doświadczenie nie jest wymagane

2022-06-21 11:45:10
16 dni temu z strefa-hostess.pl

Host/Hostessa - Pracownik ds. akcji promocyjnych

Twój zakres obowiązków, promocja produktów firmy na wyznaczonym terenie (rozdawanie i rejestracja kart SIM w miejscach dużego ruchu, np. dworce kolejowe), udzielanie informacji o produktach i usługach Lycamobile potencjalnym klientom , obsługa..

2022-06-21 09:17:11
Lycamobile sp.z o.o
16 dni temu z pracuj.pl

Hostessa/Tancerka do klubu. Wysokie zarobki...

Prestiżowy lokal w samym sercu Gdańska poszukuje atrakcyjnych, pewnych siebie dziewczyn na stanowiska tancerek i hostess! Nic się nie martw, dla osób spoza miasta mamy darmowe zakwaterowanie! Oferujemy: Atrakcyjne zarobki w formie tygodniówek wypłaca

2022-06-20 12:16:27
Gastro Protect
17 dni temu z lento.pl

Hostessa, wyjazdy biznesowe, obsługa imprez

Witamy,jestes atrakcyjna kobieta która nie boi się wyzwań? Jestes gotowa wyjechać w..

2022-06-18 18:21:04
Arek
19 dni temu z trojmiasto.pl

Lider gościnności - Hostessa

Jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz kontakt z ludźmi? Zawsze dostrzegasz, jeśli ktoś potrzebuje pomocy?Szukasz pracy, w której wykorzystasz swoje predyspozycje i rozwinieszumiejętności, które przydadzą..

2022-06-07 09:04:45
McDonald's Polska
30 dni temu z hrlink.pl

Hostessa/ tancerka

Poszukujemy dziewczyn do prezentacji auto-handlu oraz myjni samochodowej na największej imprezie..

2022-06-07 06:21:08
30 dni temu z trojmiasto.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA