Oferty pracy firmy: Meblomet Spółdzielnia Pracy Mszana Dolna

Znaleźliśmy 2 oferty

GŁÓWNY KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne - Inne wymagania: Wymagania na stanowisko Główny księgowy:- wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe ekonomiczne o

2024-03-15 07:31:38
35 dni temu z aplikuj.pl

Główny księgowy

Zakres obowiązków:- prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni Pracy,- zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu księgowości oraz obsługi finansowo-księgowej Spółdzielni,- zarządzanie podległymi pracownikami,- zapewnienie właściwego obiegu dokument

2024-03-14 18:41:18
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
36 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Meblomet Spółdzielnia Pracy Mszana Dolna