Oferty pracy firmy: ANKRIS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ KURZAK

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca ds. zaopatrzeniowych

Zakres obowiązków:- dokonywanie zakupów- odbiór zamówionych materiałów- kontrola dokumentówPraca na czas określony: 33 miesiące Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

2024-05-10 18:41:29
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Specjalista ds. rehabilitacji

Zakres obowiązków:-wykonywanie masaży-obsługa urządzeń do rehabilitacji Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wolnych miejsc pracy:, d

2024-05-08 18:41:28
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy ANKRIS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ANDRZEJ KURZAK