Praca w firmie 1.f. h. u. auto kolor tomasz sitek 2.debitum doradztwo ubezpieczeniowe 3. king pellet

Znaleźliśmy 2 oferty

MECHANIK SAMOCHODOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do

2024-05-23 07:31:07
24 dni temu z aplikuj.pl

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:Naprawianie zespołów i podzespołów samochodów osobowych.Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane: Wykształcen

2024-05-22 18:41:33
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy 1.f. h. u. auto kolor tomasz sitek 2.debitum doradztwo ubezpieczeniowe 3. king pellet