EWC SP. Z O. O.

11 ocen
Alex Net
24 lipiec 2023 23:30
Nie kontaktuj się!!! Koordynatorzy ignorują pytania zadawane w komunikatach, czytają to, czego potrzebują. Ponadto oszuści, nawet agencje o niskim ratingu, nie rzucali takimi pieniędzmi. Jedna gwiazdka będzie dla nich gruba.
pokaż więcej...
Helix
13 czerwiec 2023 14:43
Chcesz zalegalizować swój pobyt w Polsce i zdecydowałeś się zwrócić do "specjalistów" z tego urzędu? Błąd krytyczny. Przygotuj się na utratę dużej ilości pieniędzy i spokoju ducha. Pracownicy agencji ERZ to zupełni amatorzy w świadczeniu usług prawnych. Ponadto komunikacja odbywa się w chamskiej, aroganckiej i absolutnie niedopuszczalnej formie. Wygląda na to, że osoby marginalizowane komunikują się z tobą, obejmując butelkę piwa.!UWAGA!EWC nie zwraca pieniędzy w żadnych okolicznościach. W tym, jeśli wynik ich „pracy” jest całkowicie nieobecny.SERDECZNIE NIE POLECAM!
pokaż więcej...
Pio M
04 luty 2023 07:53
Nowoczesna agencja pracy. Przemili i zaangażowani ludzie. Pełny profesjonalizm
pokaż więcej...
Олександр Алекс
05 wrzesień 2022 13:50
pokaż więcej...
Anna Poroshchuk
12 kwiecień 2022 12:21
pokaż więcej...
Елена Луговская
16 luty 2022 14:04
Każdy ma swoje zdanie na temat tej firmy. Chcę się podzielić moimi. Mam same dobre wspomnienia: koordynator zawsze w kontakcie, pomoc z dokumentami, terminowe płatności. powodzenia i pomyślności
pokaż więcej...
Игорь Чуйко
16 luty 2022 10:09
Współpracuję z tą firmą od ponad roku, jestem bardzo zadowolona, ​​bardzo dziękuję za pracę, jesteście najlepsi
pokaż więcej...
Igor Khudzinskyi
02 luty 2022 09:50
Nie doradzam nikomu, aby się tu skontaktować. Po prostu przejść przez. Podzielony, jak chcą. Jeśli praca dotyczy roślin Mercedesa. Pasza obiecuje o dostawie, że wszystko będzie dobrze. W rzeczywistości nie miałem czasu na autobus 1,5 godziny na piechotę do domu. Jeśli chcesz zabrać asackers, wtedy wrócisz do domu na pewno, ponieważ transport nie pójdzie.
pokaż więcej...
Галя Кононенко
18 czerwiec 2021 23:15
Koszmar!!! Po pierwsze, osada ... Osiedlasz się w pokoju o powierzchni 10 metrów kwadratowych z pięcioma osobami, które nie rozumieją tego samego! Po drugie, nadzieja na terminowe płatności jest próżna !!! Nie tylko płacą w niewłaściwym czasie i oszukują !!!! Nie zapłacono 500 zł !!! OSZUST !!!!!!!
pokaż więcej...
Janusz Chorazak
12 sierpień 2019 14:53
Wszystko załatwione. Pozdrawiam
pokaż więcej...
WOODEN. CITY
20 wrzesień 2018 18:24
Świetna ekipa, która zna się na tym czym się zajmuję. Dopasowanie do potrzeb klienta jest na wysokim poziomie . Gorąco polecam
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o EWC SP. Z O. O.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWC SP. Z O. O.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości