Euroser Dairy Group

7 ocen
janos cserven
13 kwiecień 2023 20:35
Chłopaki… ale tak poważnie… wasze produkty są znacznie (wielokrotnie nieskończone) poniżej wszelkich standardów. Grikiis – Premium Irish Cheese – tak brzmi nagłówek w wyszukiwarce Google… nie masz nic wspólnego z trzema rzeczami: irlandzkim, greckim i serem. Naprawdę polecam, że w sektorze nawozów rolniczych można odnieść sukces.

Nie kupuj żadnego z ich produktów!
pokaż więcej...
Mikolaj Irzyk
30 październik 2022 16:15
Polecam. Super firma
pokaż więcej...
Krysia Ostrowska
02 sierpień 2022 15:51
Najlepsze serki na świecie , z nich można wyczarować cudeńka . Czysty skład , pyszne i bogate w składniki odżywcze. Polecam. Szukajcie w sklepach.
pokaż więcej...
Robert Huminiecki
17 marzec 2022 19:39
Trzeba uważać na sery halloumi od tego dystrybutora. Sprawdzajcie lepiej swoich dostawców, bo poważnie przekłamują na wadze produktu. Deklarowane 225 g netto, a na wadze 184 g z opakowaniem.
pokaż więcej...
Q M 01
18 styczeń 2021 18:38
Ser Cheddar pod marką „Dublin Dairy” zakupiony od Auchan w grudniu z terminem przydatności do spożycia w lutym. Przechowywany nieotwarty w lodówce, która zwykle ma temperaturę od 4 do 6 stopni Celsjusza. W lodówce nic się nie zepsuło... ale ten produkt bardzo spleśniał ZANIM go otworzyłem (zdjęcie załączone zaraz po otwarciu, zawsze był w lodówce). Po odcięciu formy smakował raczej mydlano-kwaśny. Nie sądzę, aby Euroser odpowiedział na moją skargę, chyba że trafiła ona do Spamu, więc odesłałem przedmiot do Auchan, który bez zastrzeżeń zwrócił mi pieniądze, ponieważ na szczęście nadal miałem paragon. Kupiłem ten produkt w zeszłym roku, kiedy był w promocji w Auchan i byłem pod wrażeniem jego smaku - ale to doświadczenie oznacza, że ​​nie będę kupcem po wysokiej pełnej cenie, na wypadek, gdyby to się powtórzyło.
pokaż więcej...
stan masłowski
15 luty 2018 23:24
Zakupiłem jogurt borówkowy BIO - wyprodukowany na Łotwie dla Euroser - w składzie jest WIEPRZOWA ŻELATYNA -zwykłe świństwo !!!
pokaż więcej...
Agnieszka Ziemska
21 lipiec 2017 17:14
Super smak. Świeże sery prosto z Holandii
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Euroser Dairy Group

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroser Dairy Group
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości