Copernicus Podmiot Leczniczy Sp z o.o.

31 ocen
Magdalena T
15 luty 2024 17:33
pokaż więcej...
Joanna Ratkowska
10 luty 2024 11:54
Oddział chirurgii dramat, Panie pracujące za kare totalnie zlewające co się do nich mówi odpowiadają pomiędzy sobą a człowieka udają, że nie widzą i nie słyszą. Na szczęście los uwielbia wrócić i to Wy drogie kobietki będziecie w tej sytuacji co pacjenci czego bardzo życzę po tej uprzejmości jaką zastaliśmy.
pokaż więcej...
Andrzej Gastołek
10 luty 2024 06:57
Jestem zachwycony szpitalem,a konkretnie oddziałem urazowo -ortopedycznym. Wszystko na wysokim poziomie. Personel fachowy i miły.

Pacjent jest szanowany i dobrze karmiony. Po czterech dniach opuściłem oddział z endoprotezą kolana. Operował mnie dr Krzysztof Klawon, mistrz w swoim zawodzie. Nie dosyć,że usprawnił zużyty staw, to jeszcze WYPROSTOWAŁ NOGĘ. Ręce same składają się do oklasków. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
pokaż więcej...
Malgosia L
09 luty 2024 11:53
Próbuję połączyć się bezskutecznie ze szpitalem by odwołać zaplanowany zabieg, może ktoś inny.moglby skorzystać. Niestety..
pokaż więcej...
Marta Kozlowska
30 styczeń 2024 21:43
pokaż więcej...
Włodarska Maria
13 grudzień 2023 18:00
Byłam pacjentką Oddziału Ginekologii w tym szpitalu. Pracują tu Ludzie z sercem na dłoni. Kompetencja, cierpliwość, empatia, uśmiech i zrozumienie każdego pacjenta ze strony zarówno kadry Lekarskiej jak i Pań Położnych. Życzę wszystkim takiej opieki, jaką pracujący tu Zespół otacza chorych.

Bardzo dziękuję wszystkim za profesjonalną opiekę i życzę dużo zdrowia.
pokaż więcej...
Euphorion
14 listopad 2023 15:00
Zoperowano mi nogę po ciężkim urazie. Czułem się naprawdę dobrze, niczego mi nie brakowało. Jedną gwiazdkę dają chyba tylko chamy i ludzie, którzy myślą, że szpital to hotel.
pokaż więcej...
Brzęczyszczykiewicz
11 listopad 2023 18:38
Po 7godz czekania po rejestracji , zrezygnowałem. Ten SOR to chyba nie ogarnia samego siebie... jak się czyta poniższe podobne komentarze to tylko potwierdza. Predzej bym pewnie otrzymał akt zgonu własnego . Wtedy dla tej "instytucji" było by najlepiej, najwygodniej.
pokaż więcej...
Irena B.
10 listopad 2023 12:29
Lekarze fajni,na poziomie, chociaż często zmęczeni. Budynek stary,robi trochę nieprzyjemne wrażenie. Jest wszystko co potrzebne: WC, automat z napojami itp. Trochę mało miejsc siedzących pod gabinetami ale są w pobliżu.
pokaż więcej...
Sandro Hype
10 listopad 2023 11:05
Pan Krystian Gryglewski potraktował mnie bardzo źle, krzykami i nerwami raczej się nie leczy ludzi. Nie zapytano mnie również o zgodę na udział studentów w badaniu. Nie polecam
pokaż więcej...
Kamil Dunst
09 listopad 2023 22:23
Jedna wielk meczarnia , ludzie z problemami lub pilnymi sprawami musza sie kisic cale dnie dno totalne zero opieki nad pacjentami. Dziwic sie ze to jeszcze funckjonuje
pokaż więcej...
Anna Sobieski (AnjaS)
17 sierpień 2023 13:46
Chciałabym pochwalić i podziękować całemu zespołowi na oddziale Ortopedii. Coś wspaniałego. Panie pielęgniarki- miłe, profesjonalne, pomocne.
pokaż więcej...
Александр Кононович
15 sierpień 2023 01:44
Bardzo zła obsługa. Z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego czekali dwie godziny.
pokaż więcej...
Jakub Reda
14 sierpień 2023 15:22
pokaż więcej...
Daria Tybura
13 sierpień 2023 20:08
Dziękuję wspaniałym paniom położnym na oddziale ginekologii. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty B. cudowna kobieta, bardzo mi pomogła w jednym z trudniejszych momentów w życiu.
pokaż więcej...
Sławomir Bańcer
12 sierpień 2023 19:08
pokaż więcej...
katarzyna wrona
14 maj 2023 17:46
Witam byłam na zabiegu w Copernicus w gdańsku na oddziale ginekologicznym w maju 2023 ,powiem tak nie dość że oddział jest w trakcie remontu i posiada 10 łóżek to jest bardzo czysto ,wszyscy są bardzo mili ,pomocni ,lekarze mimo utrudnień bardzo mili i uczynni naprawdę wspaniali ,pan doktor anasteziolog nie wiem jak miał na imię ale wspaniałe podejście do pacjenta widać że z powołania lekarz ,pielęgniarki są wspaniałe a p.Kasia Glinka pielęgniarka położna jest naprawdę wspaniałą osobą ,pomocną ,zawsze uśmiechnięta ,poprostu wszystkim bardzo dziękuję ,i wszystkim pacjentom życzę takiej wspaniałej obsługi .
pokaż więcej...
Basia “Bumrsctosu” Sulewska
09 maj 2023 23:01
Sor po wypadku 9 godzin ....ponowny po 3dniach po tym samym wypadku coś się działo pod gipsem ,6 godzin.....powinni czekających pacjentów zaopatrzyć w jedzenie ,może jakieś kanapki i nie mówię ,że za darmo a nie tylko słodkie batoniki.....szczególnie dzieci po urazach czekające po kilka godzin..
pokaż więcej...
Michał Szotek
04 maj 2023 20:50
Miła obsługa SOR pediatrii, szpital czysty więc należy się 5 gwiazdek.
pokaż więcej...
Katarzyna Chajęcka
03 maj 2023 00:01
Spędziłam tydzień w szpitalu na oddziale neurologii, a czułam się jakbym była w jakimś sanatorium - gdzieś na wakacjach. Pyszne jedzenie (dużo). Pomimo, że byłam w części szpitala jeszcze nieremontowanej, było bardzo czyściutko i zadbanie. Natomiast część szpitala wyremontowana, w której przeprowadzano mi specjalistyczne badania - prawdziwa Ameryka!!!.

Moje gorące podziękowania przesyłam dla całego personelu medycznego!!! Fantastyczna i bardzo troskliwa opieka lekarzy, rehabilitantów i Pań pielęgniarek, a w szczególności Pani Ilony (ściskam bardzo mocno) i Pani Wiolety. Z Całego Serca Pięknie Państwu Dziękuję!!! Polecam Wszystkim ten Szpital!!!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Copernicus Podmiot Leczniczy Sp z o.o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copernicus Podmiot Leczniczy Sp z o.o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości