Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłów

5 ocen
Andzia Kucel
04 październik 2022 22:31
Przepiękne i kolorowe miejsce na tym naszym ursusowskim placu budowy. Bardzo pomocne Panie na recepcji doradzily w wyborze zajęć. Synek z wielką chęcią chodzi na zajęcia.
pokaż więcej...
Katarzyna Wojtal
02 październik 2022 20:41
Jesteśmy po 3 zajęciach integracji sensorycznej u P. Eweliny. Córka nie lubi nowych miejsc. Zwykle po kilku wizytach w innych gabinetach rezygnowaliśmy. A tu zaskoczenie. Nasze dziecko nie może się doczekać kolejnego spotkania! Oby tak dalej
pokaż więcej...
Justyna Siwek
27 wrzesień 2022 11:12
Miałam okazję być na konsultacji SI w tym miejscu. Zaskakująco wnikliwy i rzetelny wywiad odnośnie funkcjonowania dziecka. Całościowe spojrzenie na dziecko czego trochę mi brakowało w innych miejscach. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie terapii w tym miejscu.
pokaż więcej...
Grażyna P.
22 wrzesień 2022 19:40
Duże doświadczenie i wiedza, niesamowite podejście do dzieci. Mieliśmy okazję poznać specjalistów tej placówki w poprzedniej lokalizacji. Nasza córka że spektrum chodzi na terapię już 2 lata, bardzo lubi z nimi pracować a postęp jest oooogromny. Choć mamy teraz dalej dojechać to bez wahania kontynuujemy terapię z naszymi terapeutami.
pokaż więcej...
Aneta Jankowska
02 wrzesień 2022 19:41
Nasz syn ze spektrum autyzmu zrobił w ostatnich latach ogromny postęp. Dlatego za panią Eweliną pojedziemy wszędzie. Nawet do Ursusa. Gratulujemy stworzenia swojego miejsca i życzymy powodzenia - choć tego jesteśmy pewni.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłów

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłów
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości