Bama Europa Sp. z o.o.

7 ocen
Adam
25 maj 2023 14:03
pokaż więcej...
Agnieszka Walczak
29 grudzień 2022 06:22
pokaż więcej...
Marchewa
08 grudzień 2022 09:41
Szybki załadunek, wymagają schłodzenia naczepy przed załadunkiem, możliwość wyrzucenia palet z koszy przed rampa przy wymianie.
pokaż więcej...
Konrad Sobotka
10 luty 2022 21:41
Zaladunek szybko sprawnie i miło oby więcej takich firm
pokaż więcej...
Lukasz Kolodziej
07 grudzień 2021 03:54
Rozładunek w nocy trwał 15minut. Rozładunkowi w porządku chłopaki!
pokaż więcej...
Dominik Kuran
08 lipiec 2020 00:32
Bardzo miłe zaskoczenie... ludzie na magazynie bardzo mili jak by na wszystkich firmach tak było to aż chętniej by się jeździło... pozdrowienia dla 3 zmiany z 07 na 08.07.2020r.
pokaż więcej...
marcin plata
13 luty 2019 09:17
Wjazd na firmę bez czekania. Rozładunek pustych palet dosłownie w pół godziny. Bardzo polecam!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Bama Europa Sp. z o.o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bama Europa Sp. z o.o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości