SZUKAMY PRACOWNIKÓW Firma Aton Sp Z.o.o. zaprasza do współpracy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma w dziedzinie budowy farm fotowoltaicznych. Jeżeli jesteś głodny wrażeń i chętnie podejmujesz wyzwania oraz masz ochotę nabyć nowych.
2024-04-26 ATON GROUP Sp. z o.oPoszukiwany monter, pomocnik montera - konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - Wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i.
2024-04-25 RAWE Engineering Rafał WesołowskiЭлектрик Работа в Бельгии О нас: С 2019 года наша компания реализует крупнейшие долгосрочные контракты с международными лидерами. За это время мы реализовали более 50 проектов в таких странах, как Германия, Бельгия, Голландия, Франция. Наша.
2024-04-16Min. 2 lata doświadczenia jako elektryk przemysłowy/budowlany, elektromonter, technik-elektryk i pokrewne; umiejętność czytania rysunku technicznego/schematów elektrycznych; zaangażowanie i chęć do pracy; SEP, UDT, IPAF mile widziane; znajomość język
2024-02-01 14:35:03BOLLMA INC. sp. z o.oZakres zadań: czyszczenie truskawek, kontrola jakości owoców, usuwanie wadliwych lub uszkodzonych truskawek, sortowanie truskawek pod kątem ich wielkości, koloru, dojrzałości, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.Wymagania: gotowość do pracy prz
2024-04-24 15:15:38Trenkwalder 3,0Zakres zadań: czyszczenie truskawek, kontrola jakości owoców, usuwanie wadliwych lub uszkodzonych truskawek, sortowanie truskawek pod kątem ich wielkości, koloru, dojrzałości, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.Wymagania: gotowość do pracy prz