Administracja biurowa Ostrowiec Świętokrzyski

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik biurowy - Doradca klienta

OFERTA PRACY - PRACOWNIK BIUROWY Twój zakres obowiązków: Sprzedaż profesjonalnych produktów w danym regionie, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o wizerunek naszych produktów, promo

2024-05-20 13:41:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Heliospower Sp.Z.O.O 
5,0 
13 dni temu z lento.pl 

Asystent medyczny

Zakres obowiązków:- Pomoc przy wykonywaniu badań (nieinwazyjne badania kardiologiczne),- obsługa (po przeszkoleniu) aparatury medycznej w wymaganym zakresie,- dojazd do gabinetów lekarskich i przychodni lekarskich na umówione wizyty służbowym autem,-

2024-04-23 18:41:32
od 4400 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Euro cardio sp. z o.o
40 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim 
Podobne oferty pracy

Staż z urzędu pracy Referent ds. transportu

Opis zadań:Referent ds. transportu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceInne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne lub ekonomiczne dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, samodzie

2024-05-23 18:41:34
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim 

Pracownik biurowy/Przedstawiciel Finansowy -...

- telefoniczną obsługą gotowych kontaktów przekazanych przez Call Center,- pracą na udostępnionej bazie Klientów,- aktywnym pozyskiwanie Klientów,- finalizacją podpisania umów z Klientami: on-line lub..

2024-05-15 11:53:29
Profi Credit Polska S.A
18 dni temu z erecruiter.pl 

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner BiznesowyTwój zakres obowiązków Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej. Prowadzenie oddziału GO-leasing (w formie stacjonarnej lub mobilnej) jako podstawowej jednostki

2024-05-06 11:00:42
GO-leasing Sp. z o.o 
5,0 
27 dni temu z gowork.pl 
Wczytywanie ogłoszeń...
Szukasz pracownika biurowego do swojej firmy, asystentki do swojego przedsiębiorstwa, czy może koordynatora, który pomoże tobie w realizacji wielu złożonych projektów? Dobrze trafiłeś, w tej kategorii znajdziesz to i jeszcze więcej. Znajdź sekretarkę, fakturzystę, stażystę, konsultanta, księgowego czy referenta w Ostrowie Świętokrzyskim. Potrzebujesz osób ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy mandaryńskiego? Nie ma problemu, z nami znajdziesz każdego pracownika związanego z administracją biurową. Znajdziesz osoby z doświadczeniem, a także osoby, które tego doświadczenia chciałyby nabrać w twojej firmie w Ostrowie Świętokrzyskim. W tej kategorii znajdziesz zarówno pracowników szukający zatrudnienia na stałe jak i na zastępstwo. Pamiętaj tylko by tworząc ogłoszenie oznaczyć obowiązki i wymagania od kandydata, ale również korzyści jakie osiągnie wybierając twoją firmę.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Ostrowie Świętokrzyskim

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 664 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy