Praca Zarządzanie magazynem w Częstochowie

Znaleźliśmy 5 ofert

Specjalista ds. Logistyki

Zakres obowiązków:Monitorowanie poziomu dostępności surowców,Współpraca z dostawcami,Koordynacja dostaw materiałów,Tworzenie prognoz zapotrzebowania materiałowego,Śledzenie wskaźnika terminowości dostaw.Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku

2024-05-08 05:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Moltton
4,2
5 dni temu z infopraca.pl

Specjalista ds. logistyki

Wymagania: doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej, znajomość systemów informatycznych do zarządzania łańcuchem dostaw (ERP, MRP), umiejętności analityczne i zdolność do podejmowania decyz

2024-05-08 16:49:07
Arche Consulting
4,9
5 dni temu z arche-consulting.pl

Operator logistyki

Zakres obowiązków: Transport wyrobów gumowych na produkcję Przyjęcie dostaw do magazynu Systematyczne weryfikowanie zgodności stanów magazynowych Wymagania: Uprawnienia potwierdzone Zaświadczeniem Kwalifikacyjnym do obsługi urządzeń transportu bliski

2024-02-06 09:40:25
Manpower
97 dni temu z manpower.pl

Koordynator / Koordynatorka ds. logistyki dostaw...

Twój zakres obowiązków, Szanowni Państwo !, , Poszukujemy Kandydatek lub Kandydatów na stanowisko koordynatora dostaw naszych towarów jakimi są opakowania tekturowe i farb wodnych niemieckiego producenta z biegłą znajomością języka angielskiego...

2024-04-17 09:40:41
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FORMATEX...
26 dni temu z pracuj.pl

Referent ds. Logistyki

Twój zakres obowiązków, planowanie i obsługa tras, organizacja czasu pracy kierowców, kontakt z pracownikami magazynu, nadzór nad serwisem pojazdów..

2024-04-24 14:40:35
GALICJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Częstochowa