Praca Serwowanie dań w Ustce

Znaleźliśmy 4 oferty

Praca nad morzem - kelner, kelnerka

Praca do kelnerowania nad morzem! Atrakcyjny ośrodek nad morzem: Magra Holiday Club zatrudni maturzystów, studentów oraz inne osoby na stanowisko: kelner, kelnerka. Oczekiwania: - dyspozycyjność i możliwość przyjazdu do pracy 11-12 czerwca i pracy pr

2024-03-24 14:31:42
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
PPHU MAGRA S.C
42 dni temu z lento.pl

Kelner/kelnerka

Zakres obowiązków:ZGODNIE ZE STANOWISKIEM; godz. pracy 8.00-22.00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweJęzyki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B2 - wyż

2024-04-30 18:41:34
od 5570 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ROYAL-BALTIC M.W. BURZYŃSCY SP. J
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Kelnerka

Zakres obowiązków:Obsługa gości (stół szwedzki, posiłki serwowane), utrzymanie czystości w miejscu pracy; System czasu pracy: 2 dni pracy na dwa dni wolnego;Okres zatrudnienia do 30.11.2024 r. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze

2024-04-22 18:41:27
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Wypoczynkowy AGA Dariusz Szymala
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Kelner

Zakres obowiązków:zgodnie ze stanowiskiem Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodawca:A

2024-04-06 18:41:18
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ABM TOURISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Ustka