Praca Serwowanie dań w Ustce

Znaleźliśmy 4 oferty

Praca nad morzem - kelner, kelnerka

Praca do kelnerowania nad morzem! Atrakcyjny ośrodek nad morzem: Magra Holiday Club zatrudni maturzystów, studentów oraz inne osoby na stanowisko: kelner, kelnerka. Oczekiwania: - dyspozycyjność i możliwość przyjazdu do pracy 11-12 czerwca i pracy pr

2024-03-24 14:31:42
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
PPHU MAGRA S.C
26 dni temu z lento.pl

Kelner

Zakres obowiązków:zgodnie ze stanowiskiem Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodawca:A

2024-04-06 18:41:18
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ABM TOURISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Recepcjonistka - kelnerka

Zakres obowiązków:-obsługa gości ośrodka (meldowanie, wymeldowanie gości, przydzielanie pokoi, udzielanie informacji itp.),- obsługa kelnerska gości.System czasu pracy: system pracy równoważny (dzień, noc, dwa dni wolne)Praca na czas określony: 33 mi

2024-04-04 18:41:10
od 4650 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ANKRIS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE...
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Kelner / Kelnerka

Twój zakres obowiązków, kompleksowa obsługa kelnerska/barmańska w poszczególnych punktach gastronomicznych hotelu;, przygotowywanie restauracji/kawiarni/baru do obsługi gości zgodnie z obowiązującymi standardami;, zapewnienie najwyższej jakości..

2024-03-25 08:40:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel lubicz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
25 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Ustka