Praca na magazynie w Goleniowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Magazynier

Zakres obowiązków na tym stanowisku: -przyjmowanie produktów gotowych i materiałów na stan, -załadunek i rozładunek, -zarządzanie zapasami, -sporządzanie raportów, zestawień. Wymagania: - uprawnien

2024-02-19 10:57:05
78 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Magazynier / Pracownik magazynowy

Feedpro Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów karmy dla zwierząt domowych.Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów.Tylko najle

2024-04-29 18:00:06
Feedpro sp. z o.o
8 dni temu z gowork.pl

Magazynier

Zakres obowiązków:PAKOWANIA I SORTOWANIE TOWARU, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARU, OZNACZANIE KARTONÓW I METKOWANIE PRODUKTÓW Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umowy:Umowa zle

2024-04-17 18:41:35
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie