Praca na kuchni w Rumi

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, opracowywanie menu. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: bengalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2

2024-05-09 18:41:28
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dewan corporation polska spółka z ograniczoną...
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Podobne oferty pracy

McDonald’s Dworek – Praca na kuchni ! 25,75 zł...

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, sz

2024-04-30 09:36:51
McDonald's Polska
Dworek +54km
11 dni temu z hrlink.pl

McDonald’s Nowy Dwór Gdański – Praca na kuchni

Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Rumia