Dodaj za darmo ofertę ›
zaloguj|załóż konto
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Wyszukiwarka
2 oferty pracy -

Praca fizyczna Chełmża

  • Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i zasilających
    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:.
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-09-18 - miesiąc temu
  • Mechanik – serwisant maszyn produkcyjnych
    Aktualnie dla naszego Klienta, producenta form wtryskowych, poszukujemy Kandydatów z Bydgoszczy i okolic na stanowisko:.
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-09-03 - miesiąc temu
  • Magazynier
    Centralna baza ofert pracy 2014-10-24 - wczoraj
  • Kierowca kat C magazynier.
    Wymagania: • prawo jazdy kategorii B,C +kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji • sumienność i odpowiedzialność Następne ogłoszenie.
    olx.pl 2014-10-08 - 3 tygodnie temu
  • Pracownik Hali - wykladanie towaru
    InterKadra Sp. z o.o. Toruń, Kujawsko-pomorskie
      Oferujemy: - stawkę godzinową - umowę podpisywaną z Interkadra - pracę w markecie na terenie Wrocławia  Obowiązki: - wykładanie towaru wg harmonogramu...
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-08-28 - 2 miesiące temu
  • Serwisant / serwis regałów automatycznych
    Zakres obowiązków:   * Serwis i diagnozowanie usterek, usuwanie usterek, aktualizacja oprogramowania, naprawy, przeglądy  regałów automatycznych * Prezentowanie...
    Oferta sponsorowana od infopraca.pl 2014-10-03 - 4 tygodnie temu
Prześlij do nas swoją opinie o Nuzle.pl

Dziękujemy! Twoja uwaga została wysłana.