Opiekun Klienta Bydgoszcz

255 ofert pracy
Oferta sponsorowana

Opiekun Klienta

Euro Bank S.A.pokaż opis

Opis stanowiska: sprzedaż produktów bankowych wtym kredytów hipotecznych wsposób profesjonalny izgodny ze standardami obsługi obowiązującymi wbanku budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji zklientami prowadzenie aktywnych działań wzakresie

praca.pl

Młodszy doradca techniczny z j. niemieckim

pokaż opis

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych spec

Wczoraj z jobs.pl

Doradca klienta

Nobilon Sp. z o.opokaż opis

Nobilon Sp. z o.o. firma pożyczkowa działająca 11 lat na rynku poszukuje osób na stanowisko: Doradca klienta. Obowiązki: udzielanie pożyczek wskazanym Klientom odbieranie wpłat od Klientów kolportaż materiałów reklamowych Wymagania: komunikatywność z

Wczoraj z lento.pl

Doradca Klienta Biznesowego BYDGOSZCZ

Wczoraj z olx.pl

Doradca Klienta

Sprzedaż produktów finansowych Odbiór należności i monitoring spłat obsługiwanych klientów Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wczoraj z praca.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Peal Consultingpokaż opis

Indywidualny dobór produktów przygotowywanie indywidualnych ofert współpraca z działem konstrukcyjnym analiza rynku pod kontem możliwości handlowych budowanie relacji z klientami kontakt z klientami (inwestorzy, firmy wykonawcze, sektor publiczny)

1 dni temu z praca.pl

Profesjonalny Doradca Stałego Klienta Biznesowego

Obowiązki: - kompleksowa obsługa stałych klientów firmowych w całym kraju (telefon + mail), - przygotowywanie ofert wraz z kalkulacjami - realizacja indywidualnych zamówień klientów, - przeprowadzanie wywiadu z Stałym Klientem w celu zbadania i okreś

1 dni temu z lento.pl

Doradca Klienta Sklepy KOMFORT S.A. - Bydgoszcz

Sklepy Komfort SApokaż opis

Obecnie, do naszego sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta (CAŁY ETAT) Miejsce pracy: Bydgoszcz Zakres odpowiedzialności: • Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta • Realizowanie..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca klienta zamożnego

PKO Bank Polskipokaż opis

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta zamożnego w instytucji finansowej umiejętność rozpoznawania potrzeb wymagających klientów i budowania z nim

1 dni temu z praca.pl

Doradca przedsiębiorstw

PKO Bank Polskipokaż opis

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klientów instytucjonalnych umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi trwałych

2 dni temu z praca.pl

Doradca ds. strategii e-marketingowych - 2000...

GB Bydgoszczpokaż opis

Poszukujemy osób do pracy przy projekcie e-marketingowym we współpracy ze znaną agencją interaktywną z Warszawy. Zakres obowiązków obejmuje badanie potrzeb klienta w zakresie strategii e-marketingowej firmy, doradztwo i sprzedaż usług z branży market

2 dni temu z lento.pl
Chcę otrzymywać podobne oferty na e-mail!

Doradca Klienta Biznesowego

DOŁĄCZ DO MOJEGO ZESPOŁU !!! Dla mnie najważniejsza w pracy jest atmosfera, święty spokój i zero stresu. Jeżeli dla Ciebie również, dołącz do mojego zespołu! Czym się zajmuję w mojej pracy?..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca STAŁEGO Klienta - stawka:18zł/h/ OD...

Poszukujemy osób otwartych, zmotywowanych, niebojących się wyzwań! Nie wymagamy doświadczenia, na początek współpracy organizujemy szereg szkoleń sprzedażowych przygotowujących do podjęcia..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Ubezpieczeniowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko związane zobsługą klienta i aktywną sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Wymagania: Nasze absolutne MINIMUM: - Wykształcenie..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun klienta (obsługa posprzedażowa)

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje osób do pracy na stanowisku: Opiekun klienta w Dziale Obsługi Klienta Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun klienta (obsługa posprzed.)/UM. O PRACĘ...

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Opiekun klienta w Dziale Obsługi Klienta Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla Studenta Zaocznego -Doradca Stałego...

Powstaje w naszej firmie nowy projekt, skierowany wyłącznie dla młodych ludzi, bez doświadczenia. Ofertę pracy kierujemy do wszystkich młodych osób :-) ...studentów dziennych, zaocznych, słuchaczy..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Profesjonalny Doradca Klienta Biznesowego/stawka...

Obowiązki:- kompleksowa obsługa stałych klientów firmowych ,- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,- przeprowadzanie wywiadu z Stałym Klientem w celu zbadania i określenia potrzeb naszych..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pierwsza praca Student/Absolwent-Doradca Stałego...

Powstaje w naszej firmie nowy projekt, skierowany wyłącznie dla młodych ludzi, bez doświadczenia. Ofertę pracy kierujemy do wszystkich młodych osób :-) ... studentów dziennych, zaocznych, słuchaczy..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Profesj. Doradca Stał. Klienta Biznes./18zł/h/od...

Obowiązki: - kompleksowa obsługa stałych klientów firmowych w całym kraju (telefon + mail), - przygotowywanie ofert wraz z kalkulacjami, - realizacja indywidualnych zamówień klientów, - przeprowadzanie..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Handlowy w BOK / osoby po 45 r.ż

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA HANDLOWY w Biurze Obsługi Klienta Miejsce pracy: Bydgoszcz (centrum miasta) ZAKRES OBOWIĄZKÓW:•Zapewnienie profesjonalnej, zgodnej ze standardami obsługi..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Klienta /6 tys. zł netto /

Szukasz pracy a nie masz doświadczenia? Aplikuj!Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć? Aplikuj na stanowisko: Specjalisty ds. Obsługi Klienta, a wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!Poszukujemy..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla młodych! Doradca -najwyższa stawka...

Poszukujemy osób otwartych, zmotywowanych, niebojących się wyzwań! Nie wymagamy doświadczenia, na początek współpracy organizujemy szereg szkoleń sprzedażowych przygotowujących do podjęcia..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Klienta / obsługa klienta

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU DORADCY KLIENTA: - telefoniczna obsługa klientów, - dbanie o najwyższą jakość prowadzonych rozmów, - promowanie marki w oparciu o nowoczesne produkty i usługi. KORZYŚCI..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca ds. Klienta - 2800 zł - 4900 zł netto

Jesteś osobą ambitną i pracowitą, nie masz doświadczenia, ale chcesz się realizować i zarabiać przy tym dobre pieniądze?!Świetnie! Aplikuj i dołącz do nas i zacznij pracę od zaraz na stanowisku:..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Klienta - rozwojowa praca dla KAŻDEGO...

Nasza Firma to jedno z kilku licencjonowanych Call Center, z którymi współpracuje T-Mobile.Przyjechaliśmy właśnie do Bydgoszczy i szukamy WŁAŚNIE CIEBIE! Oferujemy: * rozwojową pracę w zgranym..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Klienta Biznesowego / 2000-7000zł/

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - czekamy na Ciebie! Miejsce pracy: Centrum BydgoszczyStanowisko: Doradca Klienta..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Stała i pewna praca od zaraz -Doradca! 2700...

Wymagania• wykształcenie min. średnie• znajomość pakietu MS Office• wysoka kultura osobista• łatwość w nawiązywaniu kontaktów• mile widziani studenci studiów zaocznych!Obowiązki•..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Klienta Biznesowego z doświadczeniem...

Mamy dla Ciebie ofertę last minute – nie do odrzucenia! świetne miejsce pracy (biuro z klimatyzacją – przyda się w upał, kawa – w gorące dni może być mrożona, zimna woda – czego chcieć..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca Stałego Klienta w pres. proekcie teleinformatycznym

Obowiązki: - wspierać naszych stałych klientów w wyborze najlepszych produktów i usług teleinformatycznych - zapewniać profesjonalną obsługę naszego klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Doradca ds. obsługi klienta 2800zł netto -...

Dołącz do grona naszych Pracowników jako: Doradca ds. obsługi klienta Miejsce pracy: Bydgoszcz Opis stanowiska:- prowadzenie aktywnej sprzedaży do Klientów biznesowych- realizacja indywidualnych..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Opiekun Klienta Bydgoszcz

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 61 227 użytkowników otrzymuje powiadomienia o nowych ofertach pracy