Podobne oferty pracy

Pracownik sortowni magazynu

Zakres obowiązków:Załadunek, rozładunek. sortowanie przesyłek kurierskich Wymagania:Inne wymagania: chęci do pracy fizycznej Wynagrodzenie brutto: od 22 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolnych miejsc pracy:4Sposób apl

2022-08-12 18:41:45
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Brygadzista

Opis stanowiska: nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi w zakładzie normami, przepisami BHP i ppoż.; montaż szaf sterowniczych w szczególności: montaż aparatury, tras kablowych, okablowania oraz montaż...

2022-08-12 18:17:28
Ekoenergetyka-Polska S.A
Wczoraj z flexi.pl

Praca dla ŚLUSARZY przebywających w Niemczech!...

Witam, Poszukujemy ślusarzy chętnych do podjęcia pracy, przebywających w Niemczech. Umowa o pracę na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę.Stawka ok 12 €/h brutto + 40 € netto diety. Wymagana minimum podstawowa znajomość języka..

2022-08-12 13:37:04
Grunberger
Wczoraj z Nuzle

PRACA DLA FACHOWCÓW W NIEMCZECH

Witam, Oferujemy pracę w Niemczech dla hydraulików, elektryków, spawaczy, malarzy, dociepleniowców, ślusarzy. Umowa o pracę na niemieckich warunkach. Stawka minimum 15 €/h netto. Wymagana minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,..

2022-08-12 13:36:46
Grunberger

Ślusarz - Praca Niemcy nawet od zaraz

Firma Grunberger Personalvermittlung (nr zezwolenia 17503) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Ślusarz Miejsce pracy: Niemcy - Lipsk, Drezno, Chemnitz WYMAGANIA: doświadczenie w zawodzie..

2022-08-12 13:36:43
Grunberger

PRACA W NIEMCZECH - LEGALNA NA UMOWĘ! UEZPIECZENIE!

Praca na terenie całych Niemiec w zawodach tj.: - elektryk, - hydraulik, - malarz, - glazurnik, - ślusarz, - spawacz, - stolarz, - monter drzwi i okien, - komisjoner (pracownik produkcji) A także prace..

2022-08-12 13:36:32
Grunberger

Praca dla ŚLUSARZY w Niemczech!

Witam, poszukuję ślusarzy zainteresowanych pracą w Niemczech. Praca na niemiecką umowę o pracę, wysokie wynagrodzenia. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy i auto. Proszę o przesyłanie CV przez portal

2022-08-12 13:36:17
Gruenberger
Wczoraj z lento.pl

Praca dla elektryków przemysłowych Niemcy

Firma Grunberger Personalvermittlung (nr KRAS 17503) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Niemcy WYMAGANIA: -doświadczenie w zawodzie, -wykształcenie w zawodzie lub uprawnienia Sep, -znajomość języka niemieckiego w sto

Gruenberger