Zbiory - Holandia - bez znajomości języka

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Agencja pracy Work Time (nr rej. 19380) dla swojego klienta w holandii poszukuje osób do pracy
ZBIORY (truskawki, ogórki, pomidory)

PRACA PRZY KWIATACH

PRACA PRZY SADZONKACH
Miejsce pracy: okolice Venlo (Holandia )
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:
- mile widziane prawo jazdy
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie (w zależności od wieku) - do 330 € netto / tydz. (38 godz.) (po odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia ok. 223€ netto)
- płatności tygodniowe
- umowę o pracę na warunkach holenderskich
- świadczenia socjalne
- zakwaterowanie płatne przez pracownika
- minimalna ilość godzin pracy - 38 godz. / tydz.
- darmowy transport z zakwaterowania do pracy


Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

info@worktime.biz

W tytule maila prosimy podać nr referencyjny: Holandia


Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Aplikuj na stanowisko:
Zbiory - Holandia - bez znajomości języka
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości