Wsparcie administracji i księgowości - język duński (B2) - praca zdalna

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy
utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych
rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w
międzynarodowych strukturach.

Zadania na stanowisku:

* obsługa i wsparcie klienta
* prowadzenie komunikacji z klientami
* przygotowywanie i księgowanie faktur sprzedaży
* prowadzenie procesu windykacji należności
* pomoc w przygotowaniu okresowych sprawozdań
* wsparcie w realizacji zadań administracyjnych

.Wymagania:

* wykształcenie wyższe;
* doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
* dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu ms office;
znajomość języka angielskiego i duńskiego (min. b2)
* profesjonalizm, samodzielności i zaangażowania w powierzone
zadania;

.Nasz klient oferuje:

* umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
* prywatna opieka medyczna i karta multisport
* praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej
pozycji na rynku światowym
* pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
* szkolenia (również zagraniczne)