!Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów

Miejsce pracy: Bez lokalizacji
Region:
!Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Studenci, Uczniowie i Maturzyści!
Szukacie pracy na wakacje? Dobrze trafiliście!
Jak co roku oferujemy pracę na wakacje! Maturzystów zachęcamy do przyjazdu jeszcze w czerwcu zaraz po maturach.
Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!
Zapewniamy:
• Test na koronawirusa
• Małe grupy na domkach
• Wysokie standardy higieny w zakładzie
• Dojazd samochodami osobowymi

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Wytrzymałości fizycznej
• Pełnoletności - wymóg konieczny
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 - pokaż numer telefonu - 504 969 105
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. 17 878 - pokaż numer telefonu - 17 878 70 26
17 862 - pokaż numer telefonu - 17 862 20 26

Oferty pracy Concept Plus

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA