Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Dyrektor ds. Rozwoju Handlu i Zarządzania Mieniem

Zakres obowiązków: Organizowanie i kierowanie pracą podległego personelu. Prowadzenie komunikacji z kontrahentem/klientem. Identyfikację nowych potrzeb innowacyjnych firmy. Inicjowanie współpracy partnerskiej na rzecz rozwoju firmy. Monitorowanie dzi

2024-03-21 08:40:47
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Centralne Laboratorium Pomiarowo Badawcze...
7 dni temu z praca.pl

Product Graphic Designer (Regular/Senior) / Fotograf...

Twój zakres obowiązków, Kompleksowe projektowanie grafik na opakowania naszych produktów,, Praca przy projektowaniu instrukcji obsługi oraz ich przygotowanie do druku, Projektowanie grafik, banerów, newsletterów etc. wspomagających sprzedaż..

2024-03-19 14:40:46
EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
9 dni temu z pracuj.pl

Bibliotekarz

Zakres obowiązków:Obsługa czytelników i użytkowników biblioteki, udzielanie informacji bibliotecznych, umieszczanie informacji na stronie internetowej biblioteki i facebook, organizowanie i prowadzenie zajęć bibliotecznych, udostępnianie materiałów b

2024-03-14 18:41:25
do 3300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Językowego

Twój zakres obowiązków, zarządzanie przedszkolem i pełnienie nadzoru wynikające z prawa oświatowego, w tym przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu nauczania, wychowania, opieki zgodnie z obowiązującymi przepisami,..

2024-03-13 11:40:46
Salus International Sp. z o.o
15 dni temu z pracuj.pl

Dyrektor Działu Audytu Zewnętrznego

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-03-11 15:37:07
LeasingTeam Group
2,8
17 dni temu z hrlink.pl

Dyrektor Działu Audytu

2024-03-01 15:36:40
2,8
27 dni temu z hrlink.pl

Dyrektor ds. zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków, Tworzenie i realizacja strategii zakupowej, Tworzenie zoptymalizowanego planu zakupowego uwzględniającego potrzeby rynku krajowego i zagranicznego, Odpowiedzialność za utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów magazynowych,..

2024-02-28 11:40:39
KENO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29 dni temu z pracuj.pl

Zatrudnię Dyrektora Generalnego

Producent stolarki okiennej i drzwiowej zatrudni Dyrektora Generalnego spółki. Wymagania: - dobra znajomość branży - nadzór nad działalnością operacyjną spółki - nadzór nad poszczególnymi działami firmy - dyspozycyjność - odpowiedzialność - uczciwość

2023-12-03 11:51:49
Marplast-Polska Gliwice
116 dni temu z lento.pl