TOKARZ CNC, FREZER CNC, PRACA W HOLANDII Z ZAKWATEROWANIEM

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Euro Planit to sprawdzone, wiarygodne holenderskie biuro pośrednictwa pracy. Oferujemy pracę w sektorze produkcyjnym oraz technicznym. Posiadamy zarówno oferty dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową i nie posiadających wykształcenia kierunkowego, jak i dla specjalistów w branży technicznej. Porozmawiaj z nami o możliwościach pracy w holandii !

TOKARZ CNC, FREZER CNC, PRACA W holandii Z ZAKWATEROWANIEM (Holandia , 3311422)

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia )
Nr referencyjny: T/O/CNC

Obowiązki
Mamy pracę dla frezerów, tokarzy CNC. Praca na różnych maszynach i różnych systemach, zależnie od oferty. Wymagany kurs, ale najlepiej choć odrobina doświadczenia.

Wymagania

chęć do wyjazdu na dłuższy czas (co najmniej pół roku)
niezły j.angielski lub niemiecki, lub niderlandzki
własne auto lub co najmniej prawo jazdy

Oferujemy

zakwaterowanie w holandii
pracę na dłuższy czas
stawkę 2000e netto za 4 tygodnie
pieniądze wakacyjne i urlopowe
paczkę na Boże Narodzenie
pomoc i opiekę polskich koordynatorów na miejscu.

Zapraszamy do aplikowania, liczba miejsc w zakwaterowaniach ograniczona!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Oferty pracy Jobs.pl

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA