Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i niemczech .

Naszym klientem jest nowoczesna niemiecka firma produkcyjna, specjalizująca się w precyzyjnej obróbce metalu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy
Obowiązki
Obsługa automatów tokarskich INDEX (MS18, MS32, MS40, MS50) ze sterowaniem Siemens przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.
Wymagania
• Doświadczenie w obsłudze wielowrzecionowych automatów tokarskich INDEX (warunek konieczny). Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego.
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
Oferujemy
• Praca na czas nieokreślony.
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy.
• Możliwość rozwoju zawodowego Pomoc w załatwieniu formalności
Podsumowanie oferty
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Oferty pracy GD Profesja s.c.

Aplikuj na stanowisko:
Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości