TANCERKA – Gdańsk lub Sopot - tygodniówki,umowa

Miejsce pracy: Toruń
Region: Kujawsko-pomorskie
Jesteś przekonana, że taniec nie sprawia Ci najmniejszych problemów? Uważasz, że zasługujesz na coś więcej niż średnia krajowa? Jesteś otwarta na ludzi i kochasz dobrą zabawę? Dlaczego by nie spróbować zostać tancerką? :)Tancerki to najważniejsze osoby w klubie. Bez nich tak naprawdę lokal by nie istniał. To one są głównym powodem, dla którego klienci nas odwiedzają. To dzięki nim nasze kluby są tak wyjątkowe.Obowiązkiem tancerki jest rozmowa z klientami, rozkręcanie imprezy w klubie, promocja alkoholi oraz taniec pole dance. Jeśli nie masz doświadczenia, ale jesteś zdeterminowana i wykażesz się zaangażowaniem - damy Ci szansę rozpoczęcia szkolenia, w tym nauki tańca i porad wizerunkowych! Możliwe jest również rozpoczęcie pracy na stanowisku hostessy. Sama zdecydujesz co dalej.

Co oferujemy?Legalną pracę na umowę zlecenie, przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo, a przede wszystkim bardzo wysokie zarobki gwarantujące życie na wysokim poziomie. Wynagrodzenie od 7 tyś. miesięcznie, chociaż są też takie, które zarabiają tyle tygodniowo. Nie ma górnego limitu. Zarobki zależą od ilości przepracowanych dni oraz zaangażowania.

Zapewniamy też mieszkanie służbowe położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu klubu. Mieszkanie jest nowoczesne i w pełni wyposażone.Nie kieruj się stereotypami czy plotkami!

Klub nocny to nie agencja towarzyska. Nie oferujemy żadnych dodatkowych usług oprócz tańca, rozmów czy oferty alkoholowej.Zainteresowała Cię moja oferta? Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Oferty pracy Income Invest.

ULOTKI PROMUJĄCE IMPREZY- DOBRA KASA, TYGODNIÓWKI
12 godzin temu z lento.pl
POKAZ TAŃCA - TANCERKI -SZKOLIMY OD PODSTAW-...
12 godzin temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
TANCERKA – Gdańsk lub Sopot - tygodniówki,umowa
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości